241

Re: Concurs world cup

Si cu lenjerie tanga, nu miruna ?  lol stiu ca ti-ai dori tu sa ma vezi asa...

Sefu' scuze, nu stiam ca e ceva intre voi, nu prea am fost atent la toate subiectele.  ^:)^

242

Re: Concurs world cup

As mai fi vrut sa spun ceva legat de marimea tricourilor, dar s-ar putea sa risc sa ma mut in "banat".  lol  lol  lol

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

243

Re: Concurs world cup

Hai ca deja o luam pe ulei (de motor, nu afrodisiac). Totul vad ca se rezuma la domnisoarele de pe forum, eu zic pas si astept linistit tricoul, cu cine il voi imparti va fi treaba mea. Daca sefu vrea sa trimita marimea S chiar si XS, foarte bine, il pun pe perete, ca decor sau il fac cadou pustiului unui prieten  :sok

Cu respect, acelasi

244

Re: Concurs world cup

Vai..ce discutii sad acvariidevis te rog frumos trimite tricoul castigatorilor si nu ma baga pe mine in seama, sunt noua pe aici si nu vreau sa creez probleme intre voi.

245 Editat de Andi66 (2010-07-28 13:22)

Re: Concurs world cup

Imi cer scuze daca e cazul pentru glumele mele. Poate nu le gusta toata lumea, dar au fost in spiritul pastrarii unei atmosfere destinse.  ^:)^
Nu de alta dar a mai fost o nenitelegere in urma cu 3 pagini creeata tot de o gluma care nu a fost inteleasa.  :smoke

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

246

Re: Concurs world cup

lol  lol  lol  lol  lol  lol
ce dragutzi sunt toti baietzii astia mey dom'le......... :apl  :apl  :apl

se chinuie fiecare sa le imbrace pe fete....... :omfg  :omfg  :omfg

eu credeam ca se cauta opusul..... :scool  :smoke

?

247 Editat de miruna (2010-07-28 19:30)

Re: Concurs world cup

Avatar A scris:

Si cu lenjerie tanga, nu miruna ?  lol stiu ca ti-ai dori tu sa ma vezi asa...

Sefu' scuze, nu stiam ca e ceva intre voi, nu prea am fost atent la toate subiectele.  ^:)^

nu danut era o gluma si la tanga ma gandesc poate tear jena unde intra ei de obicei. ai dreptate tricoul il inparti cu cine vrei tu noi doar am glumit un picut fara suparare si mi de scuze daca am dreanjat cu glumele mele obosite :sok

nu profitati de naivitatea incepatorilor pentru ca si voi ati fost ca noi.    http://profile.imageshack.us/user/ignatcostel41/

Re: Concurs world cup

Anooka A scris:

Vai..ce discutii sad acvariidevis te rog frumos trimite tricoul castigatorilor si nu ma baga pe mine in seama, sunt noua pe aici si nu vreau sa creez probleme intre voi.

Stai fara griji nu s-a suparat nimeni iar eu imi permit glume cu baietii ca na, ne cunoastem de atata vreme. Iar pe acest forum se doreste ca buna dispozitie sa fie la ea acasa.  :noroc

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

249

Re: Concurs world cup

Sefu' ce se mai aude de tricouri ?  :sok

250

Re: Concurs world cup

sad

251

Re: Concurs world cup

:smoke

252

Re: Concurs world cup

Inca mai speri ???  lol  lol  lol

253

Re: Concurs world cup

speranta moare ultima   (da a murit deja) :apl  :apl  :apl

254

Re: Concurs world cup

Avatar hai sa facem si noi un concurs....Cine giceste scorul la meciul CFR-BAYERN MUNCHEN  primeste o masina FERARI....... :apl