Subiect: Editia X

Mai jos veti avea prezentati castigatorii la editia a X a concursului de acvaristica.
Castigatorii sunt rugati sa ne contacteze la dresa de mail office@acvariidevis.ro pt. a putea intra in posesia premiului.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Editia X

Locul 1 marian4232 cu albumul "Acvariu Iulie 2010"

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Editia X

Locul 2 costi8 cu albumul "Nature Style"

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Editia X

Locul 3 Aquarium cu albumul "My setup"

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

5

Re: Editia X

Doresc sa felicit participantii acestui concurs. Locurile nu sunt importante atata vreme cat dezvoltam impreuna acest hobby.
In primul rand, multumesc acvariidevis.ro pentru efortul lunar!
Succes pe mai departe

Re: Editia X

frumoase acvarii!!!...felicitari castigatorilor....spor la treaba celorlalti participanti, si sa ne mai inpartaseasca si noua din cunostintele lor..., a si NU UITATI....VENIM DIN URMAAAA!!!.....:P :noroc

“Misiunea mea este sa- mi omor timpul, a lui - sa ma omoare pe mine.
Ne întelegem bine, ca între asasini.”
Emil Cioran

7

Re: Editia X

Felicitări câștigătorilor!!!  :apl  :apl  :apl  :apl 3 acvarii de super clasa a 3 super acvaristi! :sok

Re: Editia X

Multumim pentru urari si felicitari tuturor.
Competitia devine din ce in ce mai acerba cu acvarii din ce in ce mai frumoase.

Omul e nascut sa evolueze.

Asteptam concurenti noi cu acvarii si mai frumoase.


O seara placuta.

Cele mai ieftine sisteme CO2, fertilizanti, butelii, lampi la comanda, etc

9

Re: Editia X

extraordinare! BRAVO!

Re: Editia X

rugam castigatorul locului 2 sa ne contacteze pt a pute valida tote premiile

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

11

Re: Editia X

felicitari ! chiar sunt uimit !chiar nu aveai cum sa alegi in concursul asta !
felicitari tuturor !
imaginati-va daca imi inscriam eu trabantul de acvariu  lol  lol

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

12

Re: Editia X

acvariidevis A scris:

rugam castigatorul locului 2 sa ne contacteze pt a pute valida tote premiile

din pacate bazinul a suferit madificari majore,nu mai arata la fel cu cel din concurs ,il pregatesc pentru  marea provocare   poze cu mine alaturi de el nu am facut  :stupid ...asa ca...asta e.

felicitari marian pentru locul ocupat , atat cat si locului trei.

13

Re: Editia X

Felicitari si,de ce nu , astept noi setupuri!

Re: Editia X

costi8 A scris:
acvariidevis A scris:

rugam castigatorul locului 2 sa ne contacteze pt a pute valida tote premiile

din pacate bazinul a suferit madificari majore,nu mai arata la fel cu cel din concurs ,il pregatesc pentru  marea provocare   poze cu mine alaturi de el nu am facut  :stupid ...asa ca...asta e.

felicitari marian pentru locul ocupat , atat cat si locului trei.

Ne pare rau Costi dar regulamentul este regulament si se aplica pt toata lumea, apreciem munca si efortul depus de tine insa daca imi aduc bine aminte am avut un caz asemanator in editiile precedente, atunci fiind prima oara am trecut cu vederea insa se pare ca aacel caz a creeat un precedent si nu ne dorim acest lucru. Speram ca ai inteles situatia si te mai asteptam sa participi in concursurile organizate de noi.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

15 Editat de costi8 (2010-09-20 09:39)

Re: Editia X

acvariidevis A scris:
costi8 A scris:
acvariidevis A scris:

rugam castigatorul locului 2 sa ne contacteze pt a pute valida tote premiile

din pacate bazinul a suferit madificari majore,nu mai arata la fel cu cel din concurs ,il pregatesc pentru  marea provocare   poze cu mine alaturi de el nu am facut  :stupid ...asa ca...asta e.

felicitari marian pentru locul ocupat , atat cat si locului trei.

Ne pare rau Costi dar regulamentul este regulament si se aplica pt toata lumea, apreciem munca si efortul depus de tine insa daca imi aduc bine aminte am avut un caz asemanator in editiile precedente, atunci fiind prima oara am trecut cu vederea insa se pare ca aacel caz a creeat un precedent si nu ne dorim acest lucru. Speram ca ai inteles situatia si te mai asteptam sa participi in concursurile organizate de noi.

nici o problema Florine, nu doresc si nici nu am cerut sa se incalce regulamentul concursului . De participat o sa o fac in continuare cu mare placere.Ca doar urmeaza "cubul meu"...nu ?