Subiect: problema hranitor automat

Salutare tuturor,

Ma poate ajuta si pe mine referitor la problema care o am cu hranitorul automat?

Pe scurt....am observat ca nu mai merge...am crezut ca este de la baterie...am schimbat bateria...se aude cum "ticaie" insa limba de la ceas nu se invarte...iar ceasul sta pe loc...

Stie cineva ce sa ii fac sau unde sa il duc la reparat?

Va multumesc anticipat

2

Re: problema hranitor automat

florindobrin A scris:

Salutare tuturor,

Ma poate ajuta si pe mine referitor la problema care o am cu hranitorul automat?

Pe scurt....am observat ca nu mai merge...am crezut ca este de la baterie...am schimbat bateria...se aude cum "ticaie" insa limba de la ceas nu se invarte...iar ceasul sta pe loc...

Stie cineva ce sa ii fac sau unde sa il duc la reparat?

Va multumesc anticipat

Parerea mea este ca ar trebui dus la reparat, mai ales daca este inca in garantie.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: problema hranitor automat

stiu...problema este urmatoarea...l-am cumparat de la cineva care nu prea l-a folosit...dar nu mai are bonul.....iar alta problema este ca nu stiu unde as putea sa il duc la reparat.

Asta va si intreb.....unde pot sa il duc la reparat?

4

Re: problema hranitor automat

florindobrin A scris:

stiu...problema este urmatoarea...l-am cumparat de la cineva care nu prea l-a folosit...dar nu mai are bonul.....iar alta problema este ca nu stiu unde as putea sa il duc la reparat.

Asta va si intreb.....unde pot sa il duc la reparat?

Suna la Pepika (Daniel Balan), am vorbit cu el si crede ca il poate repara: 0722.215.761

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: problema hranitor automat

multumesc mult