1

Subiect: Scuba Diving 2010

abia intors de sub ape....superb & doar atat

?

Re: Scuba Diving 2010

taticu, dar ai facut scufundari in piscina ca nu prea erau pesti in zona :pp  :pp  :pp

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

3

Re: Scuba Diving 2010

:crap  :bf  :of

pesti erau speriati de performatele rapide si i-am trimis sa inoate in alta parte.....  lol  lol  lol

pentru tine am filmarea in care-i poti vedea....

si pt viitor ca sa nu mai avem motive de carcoteala  :-  ..... te invit sa fii my buddy.... exact cum zice la manualul PADI.

asa ca la anul esti invitat sa alegi o locatie in care sa ne scufundam impreuna....in timp ce fetele vor sta la masaje  :noroc  :noroc  :noroc

?

4

Re: Scuba Diving 2010

uite-i in fundalul din a doua poza cum pleaca.....si mimica mea este sugestiva : "n-au ce face...tb sa inoate in alta parte daca nu pot sa inoate ca mine"  :smoke  cool  :ang

?

5

Re: Scuba Diving 2010

vad ca deja va faceti planuri sa va dati la fund amandoi. fain va sade lol  lol  lol  lol

Re: Scuba Diving 2010

kokos under cover. Bine iti shade. Si bine ca te-ai intors, de cand nu ai mai postat tu parca nici eu nu am mai avut tragere de inima...prea multa liniste. E aiurea cand nimeni nu contrazice pe nimeni, toti se saluta politicos, nimeni nu se cearta, nimeni nu mai paraseste forumul...e chiar nasol. Intr-un cuvant: bine ai revenit! lol  lol  lol

kokos A scris:

abia intors de sub ape....superb & doar atat

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

Re: Scuba Diving 2010

hard to please A scris:

kokos under cover. Bine iti shade. Si bine ca te-ai intors, de cand nu ai mai postat tu parca nici eu nu am mai avut tragere de inima...prea multa liniste. E aiurea cand nimeni nu contrazice pe nimeni, toti se saluta politicos, nimeni nu se cearta, nimeni nu mai paraseste forumul...e chiar nasol. Intr-un cuvant: bine ai revenit! lol  lol  lol

kokos A scris:

abia intors de sub ape....superb & doar atat

se pare ca am instaurat linistea, carcotasilor :stupid  :stupid  :stupid

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

8 Editat de hard to please (2010-10-15 03:04)

Re: Scuba Diving 2010

nu, se pare ca tocmai se duce naibii linistea instaurata  lol  lol Pup seful suprem

acvariidevis A scris:
hard to please A scris:

kokos under cover. Bine iti shade. Si bine ca te-ai intors, de cand nu ai mai postat tu parca nici eu nu am mai avut tragere de inima...prea multa liniste. E aiurea cand nimeni nu contrazice pe nimeni, toti se saluta politicos, nimeni nu se cearta, nimeni nu mai paraseste forumul...e chiar nasol. Intr-un cuvant: bine ai revenit! lol  lol  lol

kokos A scris:

abia intors de sub ape....superb & doar atat

se pare ca am instaurat linistea, carcotasilor :stupid  :stupid  :stupid

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

Re: Scuba Diving 2010

hard to please A scris:

nu, se pare ca tocmai se duce naibii linistea instaurata  lol  lol Pup seful suprem

ai grija cu pupatul asta sa nu trezesti suspiciuni  lol  lol  lol

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

10

Re: Scuba Diving 2010

dragutza? chiar ma simt aiurea fata de colegi....caci nu am mai intrat in ultima vreme .....sunt in ultimul timp foarte prins, dar stai linistita echilibru in lume inca exista....terorizez pe altii - pt ei mult mai nasol caci e life.....  lol  lol  lol

?

11

Re: Scuba Diving 2010

si mai sunt si deprimat de mesajele/reclamele de pe forum: Beton elemente gunstig kaufen.....???? WTF??? ich bin die ganze tag in kopf mit diese sprache....auf Forum brauche ich nicht mehr sehen.... und??????Florin, was machts du man????

?

Re: Scuba Diving 2010

nu-i problema, daca apar ma descurc sa le manageriez  hmm

acvariidevis A scris:
hard to please A scris:

nu, se pare ca tocmai se duce naibii linistea instaurata  lol  lol Pup seful suprem

ai grija cu pupatul asta sa nu trezesti suspiciuni  lol  lol  lol

...greu cu pestii, dar mai greu cu oamenii...

Re: Scuba Diving 2010

kokos A scris:

si mai sunt si deprimat de mesajele/reclamele de pe forum: Beton elemente gunstig kaufen.....???? WTF??? ich bin die ganze tag in kopf mit diese sprache....auf Forum brauche ich nicht mehr sehen.... und??????Florin, was machts du man????

spuneai mai sus ceva despre cartile de vizita? sau am inteles eu gresit  big_smile  big_smile  big_smile  big_smile

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

14 Editat de kokos (2010-10-18 12:25)

Re: Scuba Diving 2010

lol  lol  lol  nuuuuuu... :stupid  :stupid  :stupid  :stupid  :stupid

?