1

Subiect: pesti

am si eu o rugaminte la voi sa-mi spuneti care specii se potrivesc....de exemplu vreau sa iau o pereche de guppy una de neoni, una de sanitari si pe langa acestia ce sa mai iau vreo 3 perechi
ps: nu ma pricep absolut deloc la pesti si la acvarii dar imi plac  wink  si de aceea va intreb ce sa iau ca sa nu se bata sau alte chestii vreau doar specii care se inteleg intre ele

Re: pesti

guppy xipho molly smile perfect pentru incepatori + sanitarii in cei 30l ar cam trebui sa ajunga.
sunt compatibili si cu neonii dar acestia trebuie sa fie minim6. asa le place lor. in grup(a nu se intelege gresit :stupid )

3

Re: pesti

Subscriu la ce a spus @bogdan666

rabdare si tutun :smoke    0722.731.565 "Cosmote"

4

Re: pesti

bogdan666 A scris:

guppy xipho molly smile perfect pentru incepatori + sanitarii in cei 30l ar cam trebui sa ajunga.
sunt compatibili si cu neonii dar acestia trebuie sa fie minim6. asa le place lor. in grup(a nu se intelege gresit :stupid )

k, ms asta o sa fac, dar merge si o pereche de zebre,nu? big_smile

Re: pesti

doar daca maresti acvaiul si iei peste 6. sunt pesti de banc nu le place singuri.

6

Re: pesti

bogdan666 A scris:

doar daca maresti acvaiul si iei peste 6. sunt pesti de banc nu le place singuri.

ii dau eu o banca pe care sa stea  big_smile  :stupid  :apl

Re: pesti

pasi_une A scris:
bogdan666 A scris:

doar daca maresti acvaiul si iei peste 6. sunt pesti de banc nu le place singuri.

ii dau eu o banca pe care sa stea  big_smile  :stupid  :apl

:pp