881

Re: acvariul meu

aqua A scris:

Paul sa inteleg ca ti-ai luat acvariu nou ?!  :fbr  :fbr  :fbr

Buna dimineața lol  lol  lol

882

Re: acvariul meu

pelly67 A scris:

PS. Apropo de înălțime....sper ca nu ai 1,50 tongue

Hahahaha, nuuu,evident ca...sub! Si fac scufundari in acvariu,pentru intretinere. Fac si acvaristica si dush si sport, sti tu 3 intr-unu, sampon cu balsam si intaritor!  :apl  lol  lol  lol  Oricum esti dragutz ca te-ai gandit la mine!  :kiss  lol  lol  :sok
Aaaaaa,Paul sa sti ca deja te-am inscris la AAC ...ca restul sunt ...slabutzi ca sa zic asha pt tine! :sok  lol  :noroc  :smoke

883

Re: acvariul meu

Galant ca întotdeauna! :apl  :apl  :apl  Uite încă 2 poze pentru comentarii, restul sunt la cartea de vizita :sok

http://img822.imageshack.us/img822/2023/p11408481600x1200.jpg

http://img710.imageshack.us/img710/5887/p11408581600x1200.jpg

884

Re: acvariul meu

Da întradevăr este superb sa vezi peste o luna doua cum va arata.Jos pălăria :apl

885

Re: acvariul meu

Abia aștept sa îl vad pe al tău! :sok

886

Re: acvariul meu

Pai intra și vezi dacă vrei este postat. :fok

887

Re: acvariul meu

Exact cum ma asteptam sa fie: peste asteptari..:)

Excelent! Ai fost numit oficial Duce de Aquaria! smile

Foarte, foarte fain!

Spor la gradinarit! smile

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

888

Re: acvariul meu

sunt numai ochi si urechi  smile

Foarte frumos acvariul, felicitari!

pelly67 A scris:
lup cosmin A scris:

Este tare Paul,frumos acvariu tiai tras.Sal stapinesti sanatos si la fel de frumos ca pe celalalt acvariu.Mult noroc si succes  :sok

Daca te vede Flori cum ai scri ...te-a spart lol  lol  lol  lol
Va mulțumesc  pentru aprecieri! :sok

889

Re: acvariul meu

Oaaaau.Altceva nu mai adaug.

Filmul e o arta, zic unii; e industrie, il contrazic altii.Nici una, nici alta!Vreti neaparat sa stiti ce e? Ei bine, ascultati-ma pe mine! E un mister!    (Jean Luc Godard)

890

Re: acvariul meu

Lucia A scris:

Exact cum ma asteptam sa fie: peste asteptari..:)

Excelent! Ai fost numit oficial Duce de Aquaria! smile

Foarte, foarte fain!

Spor la gradinarit! smile

Va mulțumesc tuturor pentru urări!
PS. Așteptam demult acest titlu nobiliar, mai ales dacă vine din partea unei Ducese de Oradea! :kiss
Promit ca nu voi dezamăgi, și voi posta multe, multe poze care sa va bucure privirea! :hug

891

Re: acvariul meu

Excelenta!

Nu am retinut cum se cheama landul dvs.

Paulsburg?
Paulsdorf?

... trebuie sa aiba un nume...

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

892

Re: acvariul meu

Dorf?Nu cred ca e Dorf.Mai degraba KaiserReich(imperiu) :noroc

Filmul e o arta, zic unii; e industrie, il contrazic altii.Nici una, nici alta!Vreti neaparat sa stiti ce e? Ei bine, ascultati-ma pe mine! E un mister!    (Jean Luc Godard)

893

Re: acvariul meu

pajeroking A scris:

Dorf?Nu cred ca e Dorf.Mai degraba KaiserReich(imperiu) :noroc

Ai dreptate! smile
Nu mi-a venit in minte...

(Graba strica treaba.. ) smile

Desi,.. e bun si dorf la ala mai mic... smile

Life is better with animals... Life is better with friends

Acvariu: 115x45x50h, Prietenii mei: 2 voalati callico, Sirena & Nemo; un red cap oranda, Jimmy; un waikin, Mimi ; Toti carassius auratus.

894 Editat de miruna (2010-11-06 22:30)

Re: acvariul meu

paulica tata nu teai lasat suces in continuare foarte frumos am sa vin sal vad personal :smoke daca ma mai primesti :noroc

nu profitati de naivitatea incepatorilor pentru ca si voi ati fost ca noi.    http://profile.imageshack.us/user/ignatcostel41/

895

Re: acvariul meu

miruna A scris:

paulica tata nu teai lasat suces in continuare foarte frumos am sa vin sal vad personal :smoke daca ma mai primesti :noroc

Frate Coco ...când vrea inimioara ta! :sok

896 Editat de pelly67 (2010-11-13 00:45)

Re: acvariul meu

O întrebare am și eu  tongue ....cum se numesc "sanitarii" lunguieți, galbeni spre portocaliu, corpul fusiform?
PS. îmi propusesem mai demult sa-mi iau o agenda și sa încep sa notez sau lecitina ...care o fi soluția cea mai buna? lol  lol  lol

897

Re: acvariul meu

Aymonieri?! de ei vorbesti?

Etiamsi omnes, sed non ego.

898 Editat de pelly67 (2010-11-13 15:10)

Re: acvariul meu

Cezara ești o comoara ...asta este :sok  :kiss

899

Re: acvariul meu

Buna alegere. Sunt tare haioasi, si cel putin ai mei, super harnici. Eu am avut 3 si au ajuns intr`un acvariu mai mare la un prieten. Si avea ceva probleme cu algele. Intr`o saptamana, cei 3 muschetari l`au facut luna, si nici pana acum n`are urma de alga, cum apare ceva, cum sunt pe ea  :fp

Etiamsi omnes, sed non ego.

900

Re: acvariul meu

Paul și eu am avut Aymonieri si erau tare harnici.Dar de cuvântul alge nici sa nu mai aud.Am fost terminat în prima săptămâna când mia apărut acea alga nesimțita.Ma bucur ca am reușit sa scap de ea.Dacă vrei sa-ți iei ți recomand.Multa bafta  :sok