41

Re: Este in conformitate cu regulamentul concursului?

pacat....era mai frumos inainte  :fcry

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

42 Editat de marian75 (2010-07-20 19:21)

Re: Este in conformitate cu regulamentul concursului?

eu asa am interpretat regulamentul acolo scrie clar caci ai voie sa participi la o alta editie doar dupa ce aduci modificari majore dar la tine nu se prea vad modificarile asa schimb si eu doi pesti la fiecare editie si poate poate iese ceva schimbarile trebuie sa fie majore  :acv  sunt cazuri in care un concurent a castigat doua editii la rand dar modificarile erau clare fara dubii ex costi08

natura un rau necesar smile

43 Editat de Ssilviuu (2010-07-20 19:24)

Re: Este in conformitate cu regulamentul concursului?

@Aqua intradevar, era mai frumos inainte ...dar din pacate e "lesinat" substratul.In 2-3 saptamani urmeaza"marea refacere" :fok
@Marian75 asteptam decizia administratorului.Ti-am zis, daca administratorul considera ca merita eliminat acvariul atunci asa sa fie smile Si ca sa fii multumit, te asigur ca am schimbat mai mult de 2 pesti  :crap   smile

44

Re: Este in conformitate cu regulamentul concursului?

Salut

Am si eu o intrebare in legatura cu 3 acvarii care sunt in concurs in momentul asta
2 dintre ele sunt prezentate de 2 useri care nu au nici un post facut aici pe forum
altul este al unui user care a postat doar ca sa ceara niste sfaturi in legatura cu nu stiu ce melci.

Intrebarea : Este normal ca 3 useri care nici macar nu au binevoit sa spuna "salut" sa stea in concurs ?

Adica ok .. poate o fac pentru bani .. dar costa ceva sa faci un post in care sa spui <<salut mai oameni buni .. ma numesc "gigi" si am un bol cu apa de ploaie>> ?

45

Re: Este in conformitate cu regulamentul concursului?

cheloo A scris:

Salut

Am si eu o intrebare in legatura cu 3 acvarii care sunt in concurs in momentul asta
2 dintre ele sunt prezentate de 2 useri care nu au nici un post facut aici pe forum
altul este al unui user care a postat doar ca sa ceara niste sfaturi in legatura cu nu stiu ce melci.

Intrebarea : Este normal ca 3 useri care nici macar nu au binevoit sa spuna "salut" sa stea in concurs ?

Adica ok .. poate o fac pentru bani .. dar costa ceva sa faci un post in care sa spui <<salut mai oameni buni .. ma numesc "gigi" si am un bol cu apa de ploaie>> ?

Foarte corecta remarca ta! sa speram ca nu le va scăpa organizatorilor :sok

46

Re: Este in conformitate cu regulamentul concursului?

eu am fost printre cei care au propus intial asta.
din pacate aspectul acesta nici acum nu tine de mine ci de admin, a carui timp este si asa destul de limitat.

47

Re: Este in conformitate cu regulamentul concursului?

cheloo A scris:

Salut

Am si eu o intrebare in legatura cu 3 acvarii care sunt in concurs in momentul asta
2 dintre ele sunt prezentate de 2 useri care nu au nici un post facut aici pe forum
altul este al unui user care a postat doar ca sa ceara niste sfaturi in legatura cu nu stiu ce melci.

Intrebarea : Este normal ca 3 useri care nici macar nu au binevoit sa spuna "salut" sa stea in concurs ?

Adica ok .. poate o fac pentru bani .. dar costa ceva sa faci un post in care sa spui <<salut mai oameni buni .. ma numesc "gigi" si am un bol cu apa de ploaie>> ?

foarte buna remarca ! cum a spus si paul !
insa stiu ca am vorbit tot pe acest topic despre acelasi lucru in primele 2 pagini !

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise