Subiect: bancuri "auto"

Un tip astepta intr-un HUMMER la semafor, cand, fara sa observe, in fundul lui intra cu viteza mare un Matiz. Soferul HUMMER-ului, doar foarte putin zdruncinat, se uita pe displayul computerului de bord, cand tocmai ii apare un mesaj nou: "New hardware found!" "Do you want to install it now?"

Re: bancuri "auto"

urca o femeie intr-un taxi...
la primul semafor ROSU soferul accelereaza si trece prin intersectie cu 70km/h, clienta se sperie si incepe sa strige la taximetrist " vrei sa ma omori ??? esti nebun??? n-ai vazut ca era rosu ???? " la care taximetristul raspunde calm "doamna eu sunt profesionist" ...
la al doilea semafor iar prind rosu... soferul trece prin intersectie cu 90km/h la care femeia iar ii face scandal " vrei sa ma omori ??? esti nebun??? n-ai vazut ca era rosu ???? " la care taximetristul raspunde calm "doamna eu sunt profesionist" ...
la al treilea semafor verde big_smile taximetristul franeaza se asigura si merge mai departe, la care clienta "domnule tu esti fraier... cand ii rosu accelerezi cand ii verde te opresti .. cum imi explici mie comportamentul asta in trafic ?" taximetrist: "pai doamna cand am trecut pe rosu v-am spus ca sunt profesionist si dupa cum vedeti nu ati patit nimic" la care doamna "si cand era verde de ce ai oprit?" taximetrist "pai daca venea un profesionist din dreapta ce faceam ????? "