Subiect: Acvariul lui Icsim

Dupa mai multe incercari in concursul nostru, utilizatorul Icsim se pare ca vine tare din urma.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Acvariul lui Icsim

Cu ceva timp in urma, (aici sper sa nu se supere pe noi) Icsim ne prezenta un acvariu ceva de genul.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Acvariul lui Icsim

Acum dupa multa munca si informare pe acest forum a ajuns sa ne prezinte urmatorul acvariu.
Diferenta cred ca este evidenta.
Tu ce parere ai?
http://www.acvariidevis.ro/acvarii-util … 160-ll/171

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Acvariul lui Icsim

Eeeeee,

Alta viata.

smile

Cele mai ieftine sisteme CO2, fertilizanti, butelii, lampi la comanda, etc

5

Re: Acvariul lui Icsim

Vad ca incepe sa se poarte pietrisul inchis la culoare cu fundal negru. Stiam eu ceva cand am pus primul acvariu in concurs acum cateva luni big_smile

6

Re: Acvariul lui Icsim

frumos acvariu. felicitari, ai un 10 de la mine.

7

Re: Acvariul lui Icsim

mc frumos baieti , nu  mi-a fost ushor insa am avut ajutor si din partea acvariidevis nu numai a siteului ci si a echipei . STIMA

8

Re: Acvariul lui Icsim

app Florin vreau si eu poza de la voteaza acvariu in loc de cea cu discusul sa fie ansamblu 1 multumesc.