Subiect: femela de molly

am,  o femela de molly cam de 5 cm, o apuca cateodata sa stea sub filtru si sa se miste asa de parca ar dansa se indoaie de la jumate stg-dr, parca ar fi un catel in calduri ! are cumva ceva sau care este explicatia?? ms    sad  hmm

NU UITA, ca si TU a-i fost candva la fel! Cel ce respecta intotdeauna va fi respactat!!

2

Re: femela de molly

catalin fugaru - citind posturile dtale cat si formularea enuntului se accentueaza si mai profund ceea ce mi-ai transmis pe pm

iar eu sustin ideea ca dta postezi doar de dragul de posta, nefacand nici macar un pas spre a cerceta anterior.

probabil ca daca te-ai osteni un picut sa dai un simplu search pe la "boli si tratamente" ai gasi cel putin o cauza posibila pt situatia descrisa de dta; si nu ma indoiesc ca ai da si peste "leac"



bafta

catalos

Re: femela de molly

CATALOS am o rugaminte daca se poate sa-ti tii parerea ta ptr tine ca de la inceput am vazut ca esti cam......( cum consideri tu). te rog sa nu-mi mai dai TU nici un raspuns ptr ca nu am nevoie DE LA TINE mersi . cer scz adminitlor si administratilor ptr aceste vb

NU UITA, ca si TU a-i fost candva la fel! Cel ce respecta intotdeauna va fi respactat!!

4 Editat de catalin_fugaru (2011-01-05 20:02)

Re: femela de molly

sa fi sanatos si bafta in continuare

nu poate sa-mi dea nimeni nici un raspuns?? :scry

NU UITA, ca si TU a-i fost candva la fel! Cel ce respecta intotdeauna va fi respactat!!