1

Subiect: Acvarista noua

Numele meu este Clara, am 32 ani, sunt din Bucuresti si am si eu 2 acvarii cu scalari si vivipari, de care nu prea ma mai pot ocupa din cauza programului incarcat de la birou.
Dar nu ma las, si atat cat voi putea sper sa fur si eu de la voi sfaturi si mustrari daca e cazul.

2

Re: Acvarista noua

Bine ai venit Clara...asteptam cu drag poze ale acvariilor tale .

3

Re: Acvarista noua

gdlite A scris:

Numele meu este Clara, am 32 ani, sunt din Bucuresti si am si eu 2 acvarii cu scalari si vivipari, de care nu prea ma mai pot ocupa din cauza programului incarcat de la birou.
Dar nu ma las, si atat cat voi putea sper sa fur si eu de la voi sfaturi si mustrari daca e cazul.

Bun venit! Nu stiu daca sfaturi dar mustrari vei fura sigur! lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: Acvarista noua

Bine ai venit.
Asteptam poze si niste detalii despre acvarii: Volum, filtre, fertilizanti, iluminare, co2, pesti si nr. lor, plante, substrat...etc.
Vei primi cu siguranta sfaturi de la colegi, ce te vor ajuta sa progresezi.

[img]http://img820.imageshack.us/img820/9177/logotr.png[/img]

5

Re: Acvarista noua

bine ai venit printre noi  :acv

Re: Acvarista noua

Bine ai venit Clara  :sok
Asteptam sa ne povestesti mai multe lucruri despre acvarile tale si sa ne arati si niste poze.Pe acest forum vei gasi raspunsuri aproape la toate nelamuririle tale,doar daca le vei studia.Te rog sa completezi si locatia in profil.
Ape limpezi  :acv

7

Re: Acvarista noua

Bine ai venit, astept cu nerabdare amanunte si poze cu acvariile tale. In mod sigur vei avea sfaturi competente de la multi colegi, iar in privinta mustrarilor, eu sper sa nu ti-o furi. lol

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771