1

Subiect: intrebare ramirezi

As dori sa-mi cumpar vreo 4 ramirezi, si intrebarea mea este ca pot sa le tin impreuna cu neoni, conconius voalat, zebre voalati, guppy???astept raspuns!
O zi buna

Re: intrebare ramirezi

eu am ramirezi cu neoni rosii si zebre si nu au nici o treaba cu ei ,in schimb imi fugareste un tetrazona care este mai mare .Sant pesti un pic teritoriali ,as spune ,dar nu agresivi

3

Re: intrebare ramirezi

oare cu guppy as putea sa le tin, oare nui ciupesc coada? mie frica sa le pun cu conconius coada vola, zebre coada voala, nu cumva sa ramana fara coada!

Re: intrebare ramirezi

nu as crede ,dar mai intreaba.la urma urmelor sant ciclizi (ramirez),deci au tendinte de- fugari alti pesti,mici dar ai dracu !

5

Re: intrebare ramirezi

ms ca ai raspuns, astept si experienta, parerea altora!

Re: intrebare ramirezi

Ce stiu eu este ca sunt niste pesti pasnici dar cand vor sa depuna fugaresc orce peste !! Eu o sa imi pun vreo 50 de bucati in bazin si am sa ii studiez. Eu unu sunt indragostit de ramirezi !

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !

7

Re: intrebare ramirezi

ai si de vanzare ramirezi cu coada voalata?sau nu sti cine are?

Re: intrebare ramirezi

Aia sunt urati...parerea mea !

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !

9

Re: intrebare ramirezi

gusturi diferite;)............nu stii cine are ramirezi de vanzare?

Re: intrebare ramirezi

Pai asta caut si eu... Da..daca gasim poate ne combinam si luam mai multi si cine stie...poate ne face o reducere...:)!

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !

Re: intrebare ramirezi

aveau la coralis,la tricodava