1

Subiect: am nevoie de cateva voturi de la voi

am nevoi de minim 30 de voturi pentru a participa la un concurs , si am sa va rog pe voi cei care dori sa dati un like :

http://apps.facebook.com/peroni-playlist-vot/?id=612]

multumesc

2

Re: am nevoie de cateva voturi de la voi

gata boss te-am marcat big_smile

CARPE DIEM

3

Re: am nevoie de cateva voturi de la voi

ms.
nu de alta dar la minim 3o de like-uri intru in cursa pentru un ceas sau nu stiu ce premiu mai e acolo. si eu tare mult vreau un ceas.

Re: am nevoie de cateva voturi de la voi

coco daca vrei iti dau eu un ceas tata ca astia au facut premiul asta la miso, sa faca si ei ceva trafic.
ai un vot de la mine, am incercat dar nu am cont, imi pare rau  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

5

Re: am nevoie de cateva voturi de la voi

acvariidevis A scris:

coco daca vrei iti dau eu un ceas tata ca astia au facut premiul asta la miso, sa faca si ei ceva trafic.
ai un vot de la mine, am incercat dar nu am cont, imi pare rau  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

apoi daca te oferi tu sa imi dai un ceas eu il primesc cu draga inima.

6

Re: am nevoie de cateva voturi de la voi

coco ai uitat sa mentionezi ca ne trebuie facebook...

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

Re: am nevoie de cateva voturi de la voi

aqua A scris:

coco ai uitat sa mentionezi ca ne trebuie facebook...

eu nu mai pot sa imi fac cont pe facebook ca am unul pe acvariidevis.ro ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

8

Re: am nevoie de cateva voturi de la voi

apoi atunci lasatio asa. las ca trimite sefu un ceas tip acvariu si pestii sa innoate prin el big_smile  lol  lol  lol  lol

Re: am nevoie de cateva voturi de la voi

Gabriela Nistor - Pe la noi cibinul trece ?despre clipul asta este vorba coco?

never say never

10

Re: am nevoie de cateva voturi de la voi

da

Re: am nevoie de cateva voturi de la voi

+ 1 vot,ia-le telefonu coco ca are si ceas  big_smile

never say never

12

Re: am nevoie de cateva voturi de la voi

daca fac 30 de LIKE-uri le iau tot, numai sa reusesc.

multumesc.