1

Subiect: acvariul nou de 400l

am dorit ca, pe langa acvariile mele cu carasi sa imi confectionez un nou acvariu pentru scalari si vivipari...Asa ca, deocamdata am reusit sa fac doar acvariul, masa, iar capacul mai asteapta...la fel si aranjarea decorului, nu este cea definitiva...oricum sper sa va placa, multumesc pe aceasta cale tuturor celor care mi-au donat pestisori, plante si buturugi! O sa revin cand este gata acvariul cu poze noi!

http://i571.photobucket.com/albums/ss154/aryna30/IMG_0307.jpg

2

Re: acvariul nou de 400l

am neoane mari daca vrei.

Repar electronice si electrocasnice0729803578
si filtre externe EHEIM.

3

Re: acvariul nou de 400l

aryna A scris:

am dorit ca, pe langa acvariile mele cu carasi sa imi confectionez un nou acvariu pentru scalari si vivipari...Asa ca, deocamdata am reusit sa fac doar acvariul, masa, iar capacul mai asteapta...la fel si aranjarea decorului, nu este cea definitiva...oricum sper sa va placa, multumesc pe aceasta cale tuturor celor care mi-au donat pestisori, plante si buturugi! O sa revin cand este gata acvariul cu poze noi!

http://i571.photobucket.com/albums/ss154/aryna30/IMG_0307.jpg

   Irina, inteleg ca e vorba de 400 litri dar mai ai putin si il tranformi in cutie de conserve, asa de inghesuti stau pestii acolo! lol  Lasa entuziasmul spatiului si mai rareste din pesti, altfel nu mai scapam de tine, pe la "bolile pestilor" sau "alge". lol
   Daca ai nevoie de neoane, iti pot dau eu, la alegere din vreo 10 buc.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

4

Re: acvariul nou de 400l

stiu ca i-am cam inghesuit dar este doar ceva temporar, in cateva zile populatia se va rari la jumatate...

5 Editat de aryna (2011-02-23 20:10)

Re: acvariul nou de 400l

imi cer scuze ca am sufocat forumul...cu prezenta mea, o sa las locul altor persoane ,nu o sa mai deranjez pe nimeni de acum incolo...

6 Editat de iuliana-24 (2011-02-23 20:27)

Re: acvariul nou de 400l

Buna Irina!
sunt frumosi si sunt convinsa ca va iesi ceva frumos la final.Nu deranjezi.

7

Re: acvariul nou de 400l

aryna A scris:

imi cer scuze ca am sufocat forumul...cu prezenta mea, o sa las locul altor persoane ,nu o sa mai deranjez pe nimeni de acum incolo...

Irina...repede îți mai sare țandăra! Ce forum ai sufocat?

8

Re: acvariul nou de 400l

nu conteaza...e ca si uitat incidentul...doresc sa specific faptul ca acvariul prezentat nu este gata. Voi schimba si decorul si voi scoate o parte din vivipari...este un proiect in desfasurare. Am dorit un acvariu foarte colorat...

9

Re: acvariul nou de 400l

aryna A scris:

imi cer scuze ca am sufocat forumul...cu prezenta mea, o sa las locul altor persoane ,nu o sa mai deranjez pe nimeni de acum incolo...

   Inteleg ca esti fata si deci mai sensibila, asta se respecta in cu totul alte circumstante, aici activezi intr-un scop foarte bine determinat, si anume sa-ti intretii hobby-ul, deci: fii mai barbata! lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!