Subiect: Acvariul lui plecostonis_extra

Un acvariu de o capacitate mare ce pare sa promita.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Acvariul lui plecostonis_extra

Tu ce crezi?

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Acvariul lui plecostonis_extra

Chiar a iesit foarte bine. Tin minte ca si eu am fost putin sceptic cu privire la grosimea sticlei. A durat ceva amenajarea lui dar eu zic ca a meritat timpul asteptat. Acum sa vedem cu ce-l populeaza. Parca guppy si xifo sunt prea banali pentru asa un setup. Ai votul meu pentru acvariul acesta. Succes si pesti sanatori.

4 Editat de Laurentiu A (2009-07-21 12:43)

Re: Acvariul lui plecostonis_extra

????? Doar doua acvarii inscrise in concurs? Am intrat sa votez si am zis ca e ceva in neregula cu pagina. Mai are rost sa votam?

Re: Acvariul lui plecostonis_extra

In cazul in care acest concurs nu mai prezinta interes din editia viitoare se va suspenda. Nu vrem sa oferim celor care intra pe site ceva care nu le prezinta interes, asa ca se va renunta la acest concurs.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

6

Re: Acvariul lui plecostonis_extra

acvariidevis A scris:

In cazul in care acest concurs nu mai prezinta interes din editia viitoare se va suspenda. Nu vrem sa oferim celor care intra pe site ceva care nu le prezinta interes, asa ca se va renunta la acest concurs.

Cred ca fac concurentii reamenajari.

Re: Acvariul lui plecostonis_extra

Trebuie sa va multumesc ca va place acvariul meu !! Deocamdata este la inceput si am preferat sa nu bag pesti mari pentru a nu imi distruge decorul. Evident ca voi schimba pesti dar nu ma intrebati ce pentru ca habar nu am cu ce o sa ii schimb. Mie unul sa fiu sincer nu imi place cum arata acum si simt ca ii trebuie ceva retusuri pe ici colo ! Dar timpul le rezolva pe toate. In prinvinta concursului, cred ca majoritatea s-au cam sucarit ca nu au lut ei concursu si acum fac greva ! tongue  Eu in locu lor mi-as pune ambitia si mi-as face alt acvariu sa rupa gura targului.... Trebuie sa multumesc celor care in mare parte m-au ajutat sa creez acest bazin !!

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !

Re: Acvariul lui plecostonis_extra

Scuze pentru calitatea proasta a pozelor !! Nu am reusit sa fac rost de un aparat performant...

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !