Subiect: Pet-shop

Un terorist intra intr-un pet-shop la parterul unui zgarie nori si striga: - Am o bomba, in 30 de secunde sa fiti toti afara! Din fundul magazinului o broasca testoasa: - Ce bulangiu esti bah!

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

2

Re: Pet-shop

Era Bula la ora de biologie la lectia pesti si fiecare elev era intrebat cate ceva despre un peste la un moment dat profa intreaba de ce calcanul este plat. Nimeni nu stia dar din fundul clasei bula se anunta, profa ii da voie sa raspunda;
- Zii Bula !
- Pentru ca sa culcat cu balena
- Esti un magar iesi afara!!!! Bula iese suparat si pe hol se intalneste cu directorul:(directorul fiind si el prof. de biologie)
- Ce faci pe hol Bula?
la care Bula ii explica situatia.Directorul suparat il ia pe Bula si se duce la profa:
- De ce l-ati dat pe elevul bula afara?
- Pentru ca mi-a raspuns urat;si ii explica directorului situatia.
- Bine, pt ca predam aceeasi disciplina, puteti sa-mi spuneti de ce are broasca ochii bulbucati?
-Pai, nu stiu.
-Atunci va spun eu: Pentru ca sa uitat la balena cand sa culcat cu calcanul.

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

3

Re: Pet-shop

O femeie cauta un cadou pentru sotul ei. La un moment intra intr-un pet-shop si se opreste in fata unei broaste. Pretul afisat era exorbitant:10000euro. Il intreaba pe vanzator: - Ce are de special broasca pt. a costa asa de mult??? - Face sex oral mai bine decat o zeita. Femeia isi zice atunci ca ar fi un cadou f. original si ca in mod sigur o sa-i faca placere barbatului ei. Cumpara broasca si pleaca bucuroasa. Seara i-o ofera barbatului ei ii ureaza la multi ani si se duce la culcare. Pe la 3 dimineata o trezesc niste zgomote ciudate. Sotul ei nu era langa ea. Era in bucatarie cu sortul pus, plin de faina din cap pana-n picioare, cu borcane desfacute peste tot, etc. si cu broasca langa el. - Dar ce faci draga la ora asta? - O invat sa faca mancare… dupa asta… poti sa te cari... lol

Re: Pet-shop

Stapanul aduce un nou cocos, tanar, pentru a-l inlocui pe cel batran. Imediat acesta se da la gaini. Cocosul batran:
- Hai sa facem o intelegere. Fugim 3 ture in jurul cotetului si daca ma prinzi, toate gainile sunt ale tale. Bun?
- Bun.
Tocmai cand era sa-l ajunga cel tanar, apare stapanul care-l insfaca spunand cu naduf:
- Fir-ar al dracului, al 10-lea homosexual.

Re: Pet-shop

Un ungur la magazin:

-Biscuiti este?

-Nu ,,este', ,,sunt'.

-Da rahat sunt?

-Da, esti!