Subiect: Bodrum Turcia

Va prezint cateva imagini facute de mine in timpul scufundarilor din apele turcesti

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Bodrum Turcia

eu

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Bodrum Turcia

steluta

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Bodrum Turcia

murena

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Bodrum Turcia

vaporul ce ne-a condus spre scufundari

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

6 Editat de costi8 (2009-08-07 09:03)

Re: Bodrum Turcia

in ce perioada ai fost? si la ce hotel?
eu am fost in kemer.
ceea ce iti ofera adincurile apelor este absolut superb. cel putin pentru mine.nu am mai auzit cu urechea dreapta doua zile.

7

Re: Bodrum Turcia

Superb si tentant, poti detaila un pic coditiile calatoriei, perioada, loc, cost sejur si scufundarea, impresii etc

Natalie Cardone "Hasta Siempre - Comandante Che Guevara"

Re: Bodrum Turcia

costi8 A scris:

in ce perioada ai fost? si la ce hotel?
eu am fost in kemer.
ceea ce iti ofera adincurile apelor este absolut superb. cel putin pentru mine.nu am mai auzit cu urechea dreapta doua zile.

Acum sunt, la scufundari in fiecare zi, iar cazat la Isis hotel

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Bodrum Turcia

ceva poze noi? un recif de corali sau niste pestisori?

Re: Bodrum Turcia

Florin.Mazilu A scris:

ceva poze noi? un recif de corali sau niste pestisori?

o sa urc mai multe poze cand ajung in tara

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Bodrum Turcia

Pot sa pun si eu poze cu scufundari in cada? smile

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !

12 Editat de boogie (2009-08-31 16:29)

Re: Bodrum Turcia

Florin, te-ai intors acasa? in ce statiune ai fost si daca ai idee pe unde ai facut scufundari? Ti-ai luat brevetul de scufundator? La ce adancime ai coborat cel mai mult?

LE - acum am vazut - Bodrum big_smile:D:D:D
O sa pun si eu poze de la scuba, nu asa spectaculoase cu murene si stelute...dar cu butelie si multi pesti dintr-o zona intre Marmaris si Icmeler.

13 Editat de AdrianS (2009-09-13 00:00)

Re: Bodrum Turcia

Eu nu pot sa spun de cat un lucru, va invidiez groaznic !!!
Eu am fost in Croatia in Novi Vinodolski si acolo puteai sa faci un curs de 10 scufundari in urma caruia iti dadeau si un brevet. Cost total 350 Euro. Data viitoare cand merg acolo aduc si niste arici de mare si sper ca vin si cu brevetul.

Re: Bodrum Turcia

AdrianS A scris:

Eu nu pot sa spun de cat un lucru, va invidiez groaznic !!!
Eu am fost in Croatia in Novi Vinodolski si acolo puteai sa faci un curs de 10 scufundari in urma caruia iti dadeau si un brevet. Cost total 350 Euro. Data viitoare cand merg acolo aduc si niste arici de mare si sper ca vin si cu brevetul.

Ai grija sa fie un curs Padi, asa nu vei avea surpriza sa ajungi in locuri speciale sa vezi ca nu ai dreptul sa faci scufundari acolo.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Bodrum Turcia

boogie A scris:

Florin, te-ai intors acasa? in ce statiune ai fost si daca ai idee pe unde ai facut scufundari? Ti-ai luat brevetul de scufundator? La ce adancime ai coborat cel mai mult?

LE - acum am vazut - Bodrum big_smile:D:D:D
O sa pun si eu poze de la scuba, nu asa spectaculoase cu murene si stelute...dar cu butelie si multi pesti dintr-o zona intre Marmaris si Icmeler.

Nu am putut rezista sa nu fac cursul, pt. a putea obtine permis de scufundare. Cea mai mare adancime de pana acum a fost de 18 m insa data viitoare o sa cobor si mai jos iar in vara viitoare ma gasiti la marea bariera de corali.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Bodrum Turcia

Aici eram in prima zi de scufundari

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Bodrum Turcia

Imi cer scuze ca revin asa tarziu cu pozele dar stiti cum este "bine mai tarziu decat nici o data"

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Bodrum Turcia

Avion turcesc doborat de palosul lui Stefan Cel Mare

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Bodrum Turcia

Acelasi avion, la bord inca mai statea Baiazid.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Bodrum Turcia

Aici eram mai la inceput, incercam sa imi reglez presiunea.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.