1

Subiect: Bucuresti, simbata 9 aprilie 2011

Intilnire acvaristi Bucuresteni (si nu numai, oricine, de oriunde este binevenit!).
   In cazul unui timp favorabil, intilnirea va avea loc in fata stadionului Steaua, la ora 10, de unde ar urma sa ne deplasam in comuna Domnesti, la resedinta "taticului" Florin Racovita, care ne va conduce intr-un loc... impadurit. Aici preconizam sa facem gratar si sa bem o bere impreuna. "Materialul didactic" pentru gratar si lichidele de baut le aducem fiecare din noi (cei care nu au posibilitatea, nu trebuie sa se simta prost, vom fi intre prieteni smile ). Transportul la "locul faptei" va fi asigurat de cei care vin cu autoturismele proprii.
   In cazul unui timp nefavorabil, asteptam propuneri de locatie sau aminarea intilnirii.
   Am rugamintea ca pina miercuri 06.04.2011, doritorii sa confirme participarea si sa spuna daca vin cu auto propriu sau nu.
   Va multumesc! :noroc

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: Bucuresti, simbata 9 aprilie 2011

foarte misto...sper sa ma aveti ca bonus!  :noroc   lol  lol

Re: Bucuresti, simbata 9 aprilie 2011

Esti bine venit, bogdivaio

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Bucuresti, simbata 9 aprilie 2011

Mersi, mersi domnu' Florin  :noroc

5

Re: Bucuresti, simbata 9 aprilie 2011

Daca e frumos vin cu masina, ceea ce nu ma avantajeaza prea tare. Daca e vreme de ploaie poate mergem la o bere in centrul istoic, berariile au aparut ca ciupercile dupa ploaie, asa ca avem de unde alege locatia. Este doar o sugestie.
Concluzia este ca va puteti baza pe mine indiferent de vreme.
Sa auzim numai de bine!

PS: sper sa beneficiem si de alte bonusuri.... lol

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

6 Editat de sTTTk (2011-03-30 18:51)

Re: Bucuresti, simbata 9 aprilie 2011

Andone eu sunt bonusul ... spun prezent ... :noroc

Multi vad, putini cunosc !

7

Re: Bucuresti, simbata 9 aprilie 2011

Doamnelor si domnilor, a mai ramas o singura zi pentru confirmarea participarii!!! Din experienta, va spun ca aceste intilniri sunt utile si placute, indiferent de numarul participantilor dar este de dorit sa veniti toti cei care au aceasta placere si curiozitate. Eu unul sper mai ales in participarea userilor, care s-au dovedit de-a lungul timpului un pic mai recalcitranti, acestia sa aiba ocazia sa renunte la anonimat si sa-si sustina "in direct" cunostintele legate de acvaristica (laptop-urile sunt interzise pe durata intilnirii). Iertati-mi naivitatea! lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

8

Re: Bucuresti, simbata 9 aprilie 2011

S-ar parea ca timpul se anunta nefavorabil pentru week end iar propuneri pentru o locatie "acoperita" nu am primit.
   In consecinta, simbata dimineata, pina la ora 8,00, vom comunica daca intilnirea ramine valabila sau nu.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

9

Re: Bucuresti, simbata 9 aprilie 2011

Daca va aduceti aminte eu am facut o propunere, sa mergem la o bere in Centrul Istoric. Reinoiesc propunerea si de data asta va fi concreta - pe Str. Covaci la nr. 8, beraria "La 100 de Beri" pentru care atasez si un link pentru edificare: http://metropotam.ro/Unde-iesim/2011/04 … 0-de-Beri/.
Noroc !  :noroc

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

10

Re: Bucuresti, simbata 9 aprilie 2011

Andi66 A scris:

Daca va aduceti aminte eu am facut o propunere, sa mergem la o bere in Centrul Istoric. Reinoiesc propunerea si de data asta va fi concreta - pe Str. Covaci la nr. 8, beraria "La 100 de Beri" pentru care atasez si un link pentru edificare: http://metropotam.ro/Unde-iesim/2011/04 … 0-de-Beri/.
Noroc !  :noroc

   Nu am nimic impotriva, ramin insa numai doua zile, in care doritorii se pot pronunta. Asteptam comentariile (pina acum entuziasmul a fost aproape zero!)

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: Bucuresti, simbata 9 aprilie 2011

Deoarece nu a fost un interes foarte mare pentru aceasta intalnire se va anula.
De acum inainte asteptam propuneri din partea voastra pentru a putea face intalniri.
Va dorim o zi cat mai buna.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.