Subiect: acvariu 120L (beta)

va salut! trec direct la subiect: acvariu Eheim Aqua Pro 80 plus, 126 L(L 80 x l 37 x h45), filtru intern Eheim, lumina 2X 18W Silvania Daylight, fertilizant folosesc PPS Pro si urmeaza sa gasesc o solutie si pt co2. Astept parerile si sfaturile voastre. va multumesc!

Re: acvariu 120L (beta)

lisandram A scris:

va salut! trec direct la subiect: acvariu Eheim Aqua Pro 80 plus, 126 L(L 80 x l 37 x h45), filtru intern Eheim, lumina 2X 18W Silvania Daylight, fertilizant folosesc PPS Pro si urmeaza sa gasesc o solutie si pt co2. Astept parerile si sfaturile voastre. va multumesc!

Primul sfat pe care pot sa ti-l dau ar fi sa incerci sa te concentrezi la mesajul pe care il scrii si sa il scrii mai corect daca tot postezi pe un forum, cu majuscule si toate cele necesare unui mesaj pertinent si daca vrei sa primesti raspunsuri la fel de pertinente, nu doar "lol, omfg nice" samd. Toti gresim, dar tu doar vad ca persisti in greseli.

In alta ordine de idei, acvariul arata misto, iar sfaturi iti pot da colegii mai in varsta in acest domeniu!

Succes si asteptam sa vedem evolutia acvariului!

3

Re: acvariu 120L (beta)

Ori colegul lisandram si-a corectat postul, ori am eu orbul gainilor!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

4

Re: acvariu 120L (beta)

bradraqua A scris:

Ori colegul lisandram si-a corectat postul, ori am eu orbul gainilor!

Si eu cred ca am smile) probabil s-a referit la faptul ca nu a inceput cu majuscula  :smoke