Subiect: donez pisicuta

donez pisicuta din poza, este vagaboanta nu este a mea, am hranit-o de cateva ori si nu mai scap de ea. mentionez ca eu am deja pisica si de aceea nu o pot opri si pe aceasta, asa ca daca este cineva caruia ii place de ea il rog sa ma contacteze la 0729421720 sau aici
nu stiu daca am postat unde trebuie si de aceea rog sa fie mutat unde trebuie

ceea ce faci te reprezinta

2

Re: donez pisicuta

mare prostie ai facut atunci cand ai castrat motanul  lol
o frumusete de pisica  :fok

Re: donez pisicuta

cred ca vin ele dupa el acum, daca el nu se mai duce. e a doua care vine in fiecare zi si el saracul sta si se uita la ele( asta e, dar acum e mai sanatos)
chiar nu este nimeni interesat de pisicuta?

ceea ce faci te reprezinta

4

Re: donez pisicuta

Am pus anunt si aici http://www.latifa.ro/anunturi/donatii/p … cuta/7238/ poate ajuta sa gasesti doritori.

Boc s-a sinucis! L-au gasit spanzurat de un bonsai.

Re: donez pisicuta

multumesc mult :noroc

ceea ce faci te reprezinta

Re: donez pisicuta

nimeni?  :fconf

ceea ce faci te reprezinta

7

Re: donez pisicuta

danystyle A scris:

nimeni?  :fconf

Greu ! De 14 ani de cind stau la curte m-au invadat zeci de pisici . Pina acum cred ca le-am dat o " avicola " de tacimuri si citeva tiruri de boabe sa manice . Nu am nici eu ce sa le fac . Una aduce alta , apoi vin si aia mici dupa mame ...tot asa . Dimineata cind ma uit pe geam la bucatarie vad citeva perechi de ochi holbati si rugatori .. Nu miauna , nu cersesc , doar se uita si mesajul este clar : " nu dai si tu ceva de mincare ?" ...
Nu prea avem ce le face , nu toti le suporta , greu de gasit o familie pentru toate . Macar sa le facem traiul mai usor ...

--- pe undeva in Rahova ---

Re: donez pisicuta

ai dreptate, nu e singura care vine dar pe asta am zis sa incerc sa o dau cuiva care sa o ingrijeasca mai bine pentru ca este foarte frumoasa si poate va place cuiva, plus ca daca ar fi ingrijita ar fi si mai frumoasa.

ceea ce faci te reprezinta