1

Subiect: Cine iese campioana ?

Eu merg pe OTELUL

Re: Cine iese campioana ?

Salut,eu zic ca atat Otelul cat si Timisoara si chiar Vaslui au sanse egale la titlu,unde mai pui ca primele doua echipe mai au de disputat un meci direct din care e posibil sa aiba de castigat Vaslui.Important e ca cea care va fi campioana sa nu ne dezamageasca.Parerea mea. :sok

bafta,

Re: Cine iese campioana ?

DINAMO o sa fie campioana wink nici nu stiu clasamentu da va zic eu ca Dinamo e cea mai tare smile))

Re: Cine iese campioana ?

Cu parere de rau Florine (si eu tin cu Dinamo), dar se pare ca si anul asta, capitala ramane pe din afara.
Asa ca .... Hai Otelul!

Oricine ai fi, intotdeauna cineva stie mai multe decat tine. Dar intotdeauna acel cineva
nu stie chiar tot ce sti tu

Re: Cine iese campioana ?

Acum ca a venit Olaroiu cu siguranta va castiga steaua lu' Gigi ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

6

Re: Cine iese campioana ?

Vreau Otelu campioana ! Mai bine il vad bucuros pe uscatu' de Stan , decat pe Iancu frecandu-se de bucurie pe burta aia slanoasa....

Doua culori ce le ador

Re: Cine iese campioana ?

Buna observatia colegului d4nu72,nu am nimik nici cu unii nici cu ailalti,dar se pare ca perioada ''neagra'' a fotbalului romanesc va mai dura,pacat de suporteri care usor..... usor se vor reprofila........ pe tenis.....sau golf.....ori pescuit sportiv  lol .
O seara frumoasa tuturor. :sok si totusi hai steaua ca e in finala  big_smile .

bafta,

8

Re: Cine iese campioana ?

eu sper ca Poli sa castige...pt suporteri, atmosfera, oras,traditie,

0749.650.678

9

Re: Cine iese campioana ?

Totusi 99% am avut dreptate , Otelul e aproape campioana !Tot respectu' pentru orasu si suporterii Timisoarei , dar cand il vad mereu pe iancu aka Umflatu , iesind cu injurii si acuze si minciuni nefondate pe nici un pic de adevar , mi se ia chefu de  fotbal...

Doua culori ce le ador

Re: Cine iese campioana ?

separe ca steaua mai are sanse mici, desi dupa calculele lu' nea Gigi se mai poate inca, insa baietii se pare ca nu mai au vointa si nici suporteri nu le mai sunt aproape. dar lasa ca la anu o sa aduca Gigi suporterii la stadion, o sa vedeti cum se joaca fiecare meci cu casa inchisa ca la dinamo  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

11

Re: Cine iese campioana ?

acvariidevis A scris:

separe ca steaua mai are sanse mici, desi dupa calculele lu' nea Gigi se mai poate inca, insa baietii se pare ca nu mai au vointa si nici suporteri nu le mai sunt aproape. dar lasa ca la anu o sa aduca Gigi suporterii la stadion, o sa vedeti cum se joaca fiecare meci cu casa inchisa ca la dinamo  ^:)^  ^:)^  ^:)^


TIKI-TAKA BARCELONA !!!

12

Re: Cine iese campioana ?

La Dinamo n-au fost suporteri in tot sezonul cat au fost la Steaua in 3 meciuri .. Miau Miau Miau :X  :pp  , cat despre Gigi  : Pleaca ciobane Pleaca ciobane , dute si lasa-ne !  lol

Doua culori ce le ador