Subiect: osmoza

Pana reusesc sa imi cumpar un filtru de osmoza fac apel la colegii de pe forum din zona crangasi care m-ar putea ajuta cu 20-30 L de apa de osmoza pentru acvariul marin. Pana acum am completat doar cu apa de la retea si am hotarat ca nu mai are rost sa imi bat joc de el. Deci daca ma poate ajuta cineva in zona crangasi v-asi fi vesnic recunoscator.
Altfel spus: acept donatie 20L apa de osmoza smile) cine vrea sa imi dea sa vina sa imi aduca acasa smile))
Sau daca are cineva un filtru de osmoza care nu il foloseste si vrea sa il vanda da-ti-mi un pm big_smile
Multumesc mult big_smile

Re: osmoza

Florinele daca vi la mine iti dau eu tata, dar sa iti aduc acasa, asta este culmea tupeului ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: osmoza

Lasa bai ca i dau si eu daca are nevoie! smile
Ca e prietenul tau, Florine! smile

Re: osmoza

eu va multumesc amandurora dar nu prea pot sa ma car cu bidonu de 20L nici din teghes nici din salajan smile)
Sa nu fiu inteles gresit, nu am nici cea mai mica pretentie de la nimeni (stiu ca Florin glumea), doar speram gasesc pe cineva in zona pana ajung sa imi iau si eu osmozor.
in ultima instanta dau o fuga pana ciprian ca ma duce metroul smile)  :noroc
Multumesc inca o data "prietenilor mei"  :fbr  :sok

Re: osmoza

Fa rost de bidoane!
Nu este obligatoriu sa duci 1 bidon de 20L.
Poti cara 2 bidoane de 20L. Te echilibrezi mai usor...! smile