Subiect: 29 mai bucuresti

Deoarece sunt foarte nerabdator, deschid deja topicul urmatoarei intalniri, ma gandeam la data de 29 mai care pica tot intr-o duminica, desigur fiind peste 3 saptamani data se mai poate modifica(mai punem o saptamana smile) desi eu sunt foarte nerabdator big_smile)
Ca de obicei asteptam propuneri de locatii "mai in oras si nu in orasel" (ca tot ii place lui andi vorba tongue ) si sa vedem cine poate ajunge big_smile

2

Re: 29 mai bucuresti

eu am sa vin cu aceasta ocazie  :noroc
daca nu sunt "primit" ma retrag  lol

3

Re: 29 mai bucuresti

Eu ma inscriu de pe acum si daca se organizeaza in orash vin fara masina ca sa beau si eu o bere cu voi. Raman la vechea mea propunere de a merge la un Pub in Centrul Istoric, iar ca sa fie propunerea concreta ma voi interesa de un loc placut, spatios si cu bere buna  :noroc  la un pret rezonabil.
Pana atunci sa auzim numai de bine!  :noroc

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

4

Re: 29 mai bucuresti

@Andi66 vezi poate au si mititei in meniu  lol  sa mearga berea bine  :noroc

Re: 29 mai bucuresti

la pub sa fie sa luam bere la metru smile) sau macar la kil big_smile si toata lumea sa mearga cu metrou acasa   :noroc  :noroc

Re: 29 mai bucuresti

votez si eu pentru centrul istoric , avem si metrou in apropiere si avem si de unde alege  pub-uri , berarii:)

"Money bring bitches, bitches bring lies"

Re: 29 mai bucuresti

o sa fac aici ce am promis in ultimul post smile) si anume
UP!!

Re: 29 mai bucuresti

De data asta sper sa nu imi mai joace feste sanatatea. Asa ca puteti conta si pe mine.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

9

Re: 29 mai bucuresti

Daca pana atunci nu intervine ceva in program (vreun examen) o sa vin si eu daca nu-i cu suparare  :flove

Doua culori ce le ador

10

Re: 29 mai bucuresti

voi fi prezent si propun sa mergem pe mana pufosului andone wink la berarie  :noroc

Multi vad, putini cunosc !

11

Re: 29 mai bucuresti

Florin.Mazilu A scris:

la pub sa fie sa luam bere la metru smile) sau macar la kil big_smile si toata lumea sa mearga cu metrou acasa   :noroc  :noroc

  :noroc  :noroc  :apl  :apl DA TARE de data asta pic de noapte pe 29 asa ca tare m-as bucura sa ajung si eu sa va intalnesc si fata in fata  si sa stau cu voi la o bere
ps seara ma duc la munca sa vezi distractie pe mn toata noaptea abia astept :noroc  :noroc  :noroc  :noroc  :apl  :apl

contact 0743012048sau 0764775477 mail rogo_arc@yahoo.com

Re: 29 mai bucuresti

UP

Re: 29 mai bucuresti

doar 8 anuntati? slabut...slabut....colegii va asteptam big_smile.
Incepatorii mai ales, poate vreti sa vedeti o discutie de acvaristica si pe viu nu doar pe monitor tongue

14

Re: 29 mai bucuresti

Florin.Mazilu A scris:

doar 8 anuntati? slabut...slabut....colegii va asteptam big_smile.
Incepatorii mai ales, poate vreti sa vedeti o discutie de acvaristica si pe viu nu doar pe monitor tongue

   Eu nu ma anunt, eu... vin!!! lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

15

Re: 29 mai bucuresti

:s)  :s)  :s)  :s) Salutare ma bag si eu

Re: 29 mai bucuresti

icsim A scris:

:s)  :s)  :s)  :s) Salutare ma bag si eu

icsim traieste  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ce mai faci mai tata? te asteptam

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: 29 mai bucuresti

Icsim u esti?? am crezut ca ai fugit din tara smile)))), te dadusem disparut smile))

18

Re: 29 mai bucuresti

Destul de posibil sa ajung si eu  smile

19

Re: 29 mai bucuresti

acvariidevis A scris:
icsim A scris:

:s)  :s)  :s)  :s) Salutare ma bag si eu

icsim traieste  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ce mai faci mai tata? te asteptam

TRAIESC TRAIESC.... daca nu plec la peste vin sa ne vdm... oricum astept un  telefon sa ma anuntati si pe mine .... SAL :noroc

Re: 29 mai bucuresti

deci la cat ne vedem si unde??? eu propun la 12 sau poate tot la 13 da nu stiu unde exact, ziceti voi un nume de terasa acolo sau ne vedem in zona si mergem toti undeva