41

Re: O dubla Rapid-Steaua in 4 zile

Joaca!
Turca! LOL!
Campioni la comentat din tribune (unde mai sunt primiti) si din fata televizorului! smile

Re: O dubla Rapid-Steaua in 4 zile

maimutica A scris:

Scuza-mi naivitatea, jucati maine seara cumva ?

asa cum am mai spus chiar managerul general al stelei mimi stoica spune ca este o competitie a luzerilor ce pe steaua nu o pasioneaza, dar dupa un sezon ca anul acesta a devenit brusc o mare cupa  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: O dubla Rapid-Steaua in 4 zile

ciprian01 A scris:

Joaca!
Turca! LOL!
Campioni la comentat din tribune (unde mai sunt primiti) si din fata televizorului! smile

cipriane tu nu vorbi de tribune ca nu ai fost in viata ta pe un stadion de fotbal, tu nu ai vazut mai multe meciuri la televizor de cate deplasari am eu in afara tarii cu echipa de suflet si nationala, asa ca "ciocul mic" :pp  :pp  :pp

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

44

Re: O dubla Rapid-Steaua in 4 zile

acvariidevis A scris:
ciprian01 A scris:

Joaca!
Turca! LOL!
Campioni la comentat din tribune (unde mai sunt primiti) si din fata televizorului! smile

cipriane tu nu vorbi de tribune ca nu ai fost in viata ta pe un stadion de fotbal, tu nu ai vazut mai multe meciuri la televizor de cate deplasari am eu in afara tarii cu echipa de suflet si nationala, asa ca "ciocul mic" :pp  :pp  :pp

noroc cu astia de la "rapid", ca deplasarile au fost mai mult in afara Bucurestiului, decat in afara tarii(te-au scutit de cheltuieli inutile).

Re: O dubla Rapid-Steaua in 4 zile

maimutica A scris:
acvariidevis A scris:
ciprian01 A scris:

Joaca!
Turca! LOL!
Campioni la comentat din tribune (unde mai sunt primiti) si din fata televizorului! smile

cipriane tu nu vorbi de tribune ca nu ai fost in viata ta pe un stadion de fotbal, tu nu ai vazut mai multe meciuri la televizor de cate deplasari am eu in afara tarii cu echipa de suflet si nationala, asa ca "ciocul mic" :pp  :pp  :pp

noroc cu astia de la "rapid", ca deplasarile au fost mai mult in afara Bucurestiului, decat in afara tarii(te-au scutit de cheltuieli inutile).

adevarat, insa de cele mai multe ori au fost deplasari frumoase, dar este greu sa intelegi, atunci cand esti suporter din fata monitorului, tv-ului sau al ziarului tau preferat.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

46

Re: O dubla Rapid-Steaua in 4 zile

acvariidevis A scris:
maimutica A scris:
acvariidevis A scris:

cipriane tu nu vorbi de tribune ca nu ai fost in viata ta pe un stadion de fotbal, tu nu ai vazut mai multe meciuri la televizor de cate deplasari am eu in afara tarii cu echipa de suflet si nationala, asa ca "ciocul mic" :pp  :pp  :pp

noroc cu astia de la "rapid", ca deplasarile au fost mai mult in afara Bucurestiului, decat in afara tarii(te-au scutit de cheltuieli inutile).

adevarat, insa de cele mai multe ori au fost deplasari frumoase, dar este greu sa intelegi, atunci cand esti suporter din fata monitorului, tv-ului sau al ziarului tau preferat.

esti ferm convins de acest lucru ?

Re: O dubla Rapid-Steaua in 4 zile

maimutica A scris:
acvariidevis A scris:
maimutica A scris:

noroc cu astia de la "rapid", ca deplasarile au fost mai mult in afara Bucurestiului, decat in afara tarii(te-au scutit de cheltuieli inutile).

adevarat, insa de cele mai multe ori au fost deplasari frumoase, dar este greu sa intelegi, atunci cand esti suporter din fata monitorului, tv-ului sau al ziarului tau preferat.

esti ferm convins de acest lucru ?

Sunt foarte sigur, atunci cand echipa merge prost ati fost 1923 pe stadion(si asta umflati de gsp), pe cand la alte echipe jucau in B cu 60.000 de spectatori si cate 20.000 in deplasare, asta pe vremea cand unii aveau soldatei in tribune.
Iar la ultimul meci v-a fost firca sa ne dati bilete ca nu cumva sa fim mai multi ca voi  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^ dar si asa tot am venit si am cantat intre voi, lucru ce stelistii nu o sa il faca niciodata in Giulesti.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

48

Re: O dubla Rapid-Steaua in 4 zile

acvariidevis A scris:
maimutica A scris:
acvariidevis A scris:

adevarat, insa de cele mai multe ori au fost deplasari frumoase, dar este greu sa intelegi, atunci cand esti suporter din fata monitorului, tv-ului sau al ziarului tau preferat.

esti ferm convins de acest lucru ?

Sunt foarte sigur, atunci cand echipa merge prost ati fost 1923 pe stadion(si asta umflati de gsp), pe cand la alte echipe jucau in B cu 60.000 de spectatori si cate 20.000 in deplasare, asta pe vremea cand unii aveau soldatei in tribune.
Iar la ultimul meci v-a fost firca sa ne dati bilete ca nu cumva sa fim mai multi ca voi  ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^ dar si asa tot am venit si am cantat intre voi, lucru ce stelistii nu o sa il faca niciodata in Giulesti.

din aia 60.000 de spectatori, vreo 3.000 erau in tribune si restul pe calea ferata.
Vezi care echipa din Romania a adus cei mai multi fani pe stadion si in Bucuresti si in tara.  :pp

Re: O dubla Rapid-Steaua in 4 zile

soldatii adusi cu forta sunt tot fani? nu de alta dar sa stiu cum ii calculez,
aici vb de in meci international adica mai exact o semifinala de cupa europeana si tot nu aveati spectatori [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=W2gzWsUrrr4&feature=player_embedded[/youtube]
sunt imagini filmate pe care nu le poti infirma

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

50

Re: O dubla Rapid-Steaua in 4 zile

acvariidevis A scris:

soldatii adusi cu forta sunt tot fani? nu de alta dar sa stiu cum ii calculez,
aici vb de in meci international adica mai exact o semifinala de cupa europeana si tot nu aveati spectatori [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=W2gzWsUrrr4&feature=player_embedded[/youtube]
sunt imagini filmate pe care nu le poti infirma

Te inseli, la acel meci am fost si biletele erau epuizate. In sectorul respectiv(cat timp a fost echipa MApn), au stat mereu soldati(adusi sau nu cu forta).

Re: O dubla Rapid-Steaua in 4 zile

Sa inteleg ca au vandut bilete si soldatilor? Saraci, din solda lor mica a trebuit sa sustina partidul. ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^
Hai ca ai inceput sa faci misto de mine, s-au epuizat biletele dar ei au adus o gramada de soldati pt. a umple tribunele. Si marmota invelea ciocolata in staniol ^:)^  ^:)^  ^:)^  ^:)^ .

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

52

Re: O dubla Rapid-Steaua in 4 zile

hai sa vedem cu cat bate Steaua pe Dinamo in seara asta .. :noroc

Diplomatie este sa te gandesti de 2 ori inainte de a nu spune nimic

53 Editat de d4nu7z (2011-05-26 01:17)

Re: O dubla Rapid-Steaua in 4 zile

La bine la rau STEAUA E TOT MEREU CLUBUL MEU !!!!  Na ca v-am luat cupa ... :X

Nu conteaza ce-a fost in era dinozaurilor .. Sa traim prezentul ... smile Am dominat fondul sonor .. am dominat partida .. Am luat cupa ...

Doua culori ce le ador

Re: O dubla Rapid-Steaua in 4 zile

d4nu7z A scris:

La bine la rau STEAUA E TOT MEREU CLUBUL MEU !!!!  Na ca v-am luat cupa ... :X

Nu conteaza ce-a fost in era dinozaurilor .. Sa traim prezentul ... smile Am dominat fondul sonor .. am dominat partida .. Am luat cupa ...

cumetre cum poti sa vb de fondul sonor cand tu ai stat in fotoliu? ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

55

Re: O dubla Rapid-Steaua in 4 zile

Probabil nu ia mers sonorul la tv lol

56

Re: O dubla Rapid-Steaua in 4 zile

Dan1981 A scris:

Probabil nu ia mers sonorul la tv lol

Tie ti-a mers sonorul, sa inteleg ?

57

Re: O dubla Rapid-Steaua in 4 zile

Ia ghici

58

Re: O dubla Rapid-Steaua in 4 zile

mergi la doctor, atunci smile

59

Re: O dubla Rapid-Steaua in 4 zile

Mai bine mergi u la zoo wink impreuna cu maimulele din ghencea.

Re: O dubla Rapid-Steaua in 4 zile

Acu sa fim realisti e drept ca nu avem un fotbal de calitate dar aici vina se imparte de la jucatori ,conducatori de club  si nu in ultimul rand arbitri.Eu sunt stelist si cred ca in seara asta steaua a meritat victoria ,singurul regret il am pt torje ca a jucat fotbal cu daruire poate daca se transfera  o sa i fie mai bine.La cat mai multe performante ros albastrilor ,bv steaua:))

bafta,