Subiect: Editia VI

Mai jos veti avea prezentati castigatorii la editia a VI a concursului de acvaristica.
Castigatorii sunt rugati sa ne contacteze pt. a putea intra in posesia premiului.
Din pacate si in aceasta editie sau inregistrat mici tentative de frauda, depistate si penalizate.
Mai oameni buni, de ce nu intelegeti cau nu veti reusi sa ne pacaliti cu aceste voturi fantoma, iar premii nu veti primi in veci daca nu doriti sa jucati cinstit.
Avem rugamintea ca cei care au incercat sa fraudeze aceasta editie, din bun simt sa nu mai participe de acum inainte la acest concurs. MULTUMIM PT. INTELEGERE.
Asteptam comentariile voastre.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Editia VI

Locul 1 marian4232 cu albumul "Acvariu plantat 180L (reloaded) "

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Editia VI

Locul 2 costi8 cu albumul "MY GARDEN"

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Editia VI

Locul 3 Cristina cu albumul "Sunset"

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

5

Re: Editia VI

Desi imi pare rau ca nu am ajuns pe podium, pastrez pentru castigatori respectul locului pe care l-au ocupat. Felicitari si succes in continuare!

Re: Editia VI

da..bravo... am incercat de cateva ori sa ma votez si ma scos din site !!..si nam mai dat importanta acestui concurs... Da felicitari castigatorilor ca sunt ambitiosi !

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !

Re: Editia VI

plecostonis_extra A scris:

da..bravo... am incercat de cateva ori sa ma votez si ma scos din site !!..si nam mai dat importanta acestui concurs... Da felicitari castigatorilor ca sunt ambitiosi !

probleme cu calculatorul tau sau conexiunea la internet

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Editia VI

Felicitari celor 3,chiar meritau sa castige toti

9 Editat de costi8 (2009-09-02 14:41)

Re: Editia VI

in primul rand vreau sa va multumesc pentru voturile acordate si nu in ultimul rind felicitari tuturor utilizatorilor acesui site cu acvarii frumoase si celor mai putin aratoase. aici as dori sa punctez pentru cei din urma care au imbratisat acest hobii dar care probabil s-ar dori cu mult mai mult sa arate de ce sunt in stare sa realizeze  , dar din anumite motive se limiteaza la ce isi permit. am vazut aici acvarii fara filtre, fara capac s-au neoane, sa nu mai vorbim de co2 substrat sau fertilizanti.si asta nu pentru ca asa vor ei . cu siguranta ca toti ne dorim o planta naturala un filtru cat mai bun etc etc.

si din aceasta cauza vreau sa rog administratorul respectiv acvariidevis sa gaseasca, s-au sa gasim o modalitate cu toti , cui sa ii revina partea materiala a premiului care l-am castigat situanduma pe pozitia a doua din concurs ( respectiv produsele acvaristice ) pentru ca eu vreau sa le donez unui utilizator care face patre din aceasta categorie.
sa auzim numa de bine.

PS. felicitari marian4232 pentru ce ai aratat aici.
dar sa stii ca o data si-o data tot te iau, nu ma las asa usor:P:P:P

Re: Editia VI

costi8 A scris:

in primul rand vreau sa va multumesc pentru voturile acordate si nu in ultimul rind felicitari tuturor utilizatorilor acesui site cu acvarii frumoase si celor mai putin aratoase. aici as dori sa punctez pentru cei din urma care au imbratisat acest hobii dar care probabil s-ar dori cu mult mai mult sa arate de ce sunt in stare sa realizeze  , dar din anumite motive se limiteaza la ce isi permit. am vazut aici acvarii fara filtre, fara capac s-au neoane, sa nu mai vorbim de co2 substrat sau fertilizanti.si asta nu pentru ca asa vor ei . cu siguranta ca toti ne dorim o planta naturala un filtru cat mai bun etc etc.

si din aceasta cauza vreau sa rog administratorul respectiv acvariidevis sa gaseasca, s-au sa gasim o modalitate cu toti , cui sa ii revina partea materiala a premiului care l-am castigat situanduma pe pozitia a doua din concurs ( respectiv produsele acvaristice ) pentru ca eu vreau sa le donez unui utilizator care face patre din aceasta categorie.
sa auzim numa de bine.

PS. felicitari marian4232 pentru ce ai aratat aici.
dar sa stii ca o data si-o data tot te iau, nu ma las asa usor:P:P:P

Felicitari pt. acvariu, felicitari pt. gestul tau de a dona premiul unui alt utilizator. Insa nu cred ca sunt eu persoana care trebuie sa decida cui sa ii revina premiul tau. Daca vrei poti sa deschid un topic iar acolo sa se inscrie cei care doresc aceste produse iar tu sa deciz cui trebuiesc atribuite iar noi ne vom conforma. Pana atunci te rugam sa ne trimiti pe adresa de mail office@acvariidevis.ro o poza cu tine langa acvariu si o copie dupa buletin. Multumim pt. intelegere.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

11

Re: Editia VI

costi8, felicitari pentru gest. Intr-adevar, acestia din urma cum i-ai numit, merita sa-i sustinem, astfel aceluia care ii se va desemna donarea premiului tau, eu ii voi oferii (functie de bazinul pe care il are) un pachet consistent de plante. Astfel, astept hotararea ta sau a noastra. Daca din diverse motive nu voi vedea la timp desemnarea, rog administratorul acestui site sa-mi aminteasca pe adresa de e-mail:
sebastian.costin@volksbank.ro numele userului, adresa de e-mail sau numarul de telefon. Multumesc

12

Re: Editia VI

Ceva pesti faini primeste si de la mine! Sau primesc...!

Re: Editia VI

Locul 1 Sterian Marian din Bucuresti,  in vartsta de 26 ani

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Editia VI

Locul 2 Popescu Constantin din Constanta, in vartsta de 42 ani

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Editia VI

Locul 3 Florea Cristina-Petronela din Giurgiu, in vartsta de 23 ani

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

16

Re: Editia VI

Felicitari locul 3

Gott mit uns!

17 Editat de Cristina (2009-09-06 00:56)

Re: Editia VI

pigeon mov A scris:

Felicitari locul 3

Multumesc.!
Felicitari tuturor!

Eu nu am pretins ca sunt inteligenta, sunt om prin educatie!

Re: Editia VI

Cristina din Giurgiu nu vrei sa esim la un suc? Mai discutam de acvarii, una alta..  Ce zici?

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !

Re: Editia VI

plecostonis_extra A scris:

Cristina din Giurgiu nu vrei sa esim la un suc? Mai discutam de acvarii, una alta..  Ce zici?

Hahahahahha,

Fara suparare dar sunt doar sperante desarte big_smile.

Una peste alta, multumim pentru urari si felicitari tuturor pentru rezultate.

Cele mai ieftine sisteme CO2, fertilizanti, butelii, lampi la comanda, etc