1

Subiect: My betta

Salut,

am vrut sa postez si eu o poza cu super pestele meu..care nu e super prin aspect ci mai degraba prin atitudine..desi am renuntat la acvariu acum vreo 10 ani..am vazut acest betta intr-un magazin, unde era tinut intr-un pahar, mai mult mort decat viu si nu m-am putut abtine sa nu il iau. Desi nu ii dadeam sanse la inceput, acum, la 2 luni de cand e la mine, pot spune ca e un alt peste fata de cel care era cand l-am luat - mananca normal, e foarte activ si ...face bule in continuu smile
End of story smile ..and i hope he lives happily ever after

2

Re: My betta

e foarte frumos dar eu zic sa il scoti din bol !
iti trimit informatii pe mesaj privat

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

Re: My betta

dar de ce pe privat mai aqua? spune aici ca poate mai intereseaza pe cineva informatii despre betta.

4

Re: My betta

merci - il voi trece in ceva mai adecvat insa deocamdata asta e tot ce aveam..nu a fost o achizitie prevazuta smile plus ca sincer sa fiu aveam dubii ca va rezista dupa felul in care arata initial

5

Re: My betta

Toti betta pe care i-am vazut eu de vanzare sunt tinuti in pahar, ca nu prea au nevoie de filtru, pompa de aer etc..
Oricum, frumos peste :fok , n-am mai vazut betta ca asta! :sok  :sok

6

Re: My betta

merci frumos smile si din pacate da - sunt tinuti in pahare insa se pare ca unii oameni nu inteleg ca nu e suficient sa supravietuiasca cat de cat intr-un pahar..tot cruzime impotriva animalelor se numeste..insa aia e alta discutie..daca nu latra sau miauna inseamna ca nu sufera probabil..

7

Re: My betta

da nu toti betta sunt tinuti in pahare   pana sunt vanduti mai sunt si vanzatori care incearca sa le creeze conditi

contact 0743012048sau 0764775477 mail rogo_arc@yahoo.com