Subiect: Sisteme de co2

Ce sisteme se gasesc pe piata si ce parari aveti despre ele

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Sisteme de co2

Sera CO2-Basic set

    * sera double pipe bubble counter,
    * sera CO2 reactor,
    * a suitable T-piece,
    * sera CO2 long-term indicator,
    * all required CO2-proof connection tubes,
    * suckers for attaching the units and
    * a brush for cleaning

Un sistem la indemana oricui si nu este rau de loc pentru bazinele mici de pana la 200 litri

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Sisteme de co2

Kit CO2 Energy Classic. Kit CO2 Energy - unul dintre cele mai evoluate sisteme de CO2 pentru acvarii. CO2 Energy - produs inovator, usor de folosit, capabil sa asigure sanatatea plantelor si pestilor din acvariul d-voastra. Sistemul este complet echipat pentru o functionare corecta.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Sisteme de co2

Kit CO2 Energy Professional. Kit CO2 Energy - unul dintre cele mai evoluate sisteme de CO2 pentru acvarii. CO2 Energy - produs inovator, usor de folosit, capabil sa asigure sanatatea plantelor si pestilor din acvariul d-voastra. Sistemul este complet echipat pentru o functionare corecta.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

5

Re: Sisteme de co2

Am sa-l incerc pe cel de la Tetra si dup'aia discutam!;)

6

Re: Sisteme de co2

Sistemul tetra ma atrage si pe mine...
Cum merge Bushy?

7

Re: Sisteme de co2

relu74 A scris:

Sistemul tetra ma atrage si pe mine...
Cum merge Bushy?

Relu tata, cica testul meu ajunge abia marti... deci ar trebui sa discutam cam peste o luna - ca sa observ si eu modificarile survenite! wink

8

Re: Sisteme de co2

relu74 A scris:

Sistemul tetra ma atrage si pe mine...
Cum merge Bushy?

Sistemul il am in unul din acvarii (deci l-am primit)! Si intr-adevar este o diferenta! Asta se intampla doar daca respecti instructiunile! Sfatul meu... pentru pretul pe care il are si pentru inceput este ideal!