1

Subiect: Acvariu refacut!

Acvariu refacut si inca il lucru!Ast pareri!

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

2

Re: Acvariu refacut!

Scuze pt claritatea pozelor

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

3

Re: Acvariu refacut!

poza guppy

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

4

Re: Acvariu refacut!

big_smile

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

5

Re: Acvariu refacut!

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zgRvxjdtgWs[/youtube]

filmat cu telefonul sad  in realitate arata mult mai bine tongue   lol

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

6

Re: Acvariu refacut!

unde e carasius auratus big_smile

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

7

Re: Acvariu refacut!

Au fost primii mei pesti cu care am debutat pe acest site!Acum m-am reprofilat! tongue

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

Re: Acvariu refacut!

felicitari arata din ce in ce mai bine wink astept sa te reprofilezi pe ciclide smile) sa purtam niste discutii lungi wink

9

Re: Acvariu refacut!

Ms Ms De ciclide cred ca o sa ma apuc un pic mai tarziu big_smile trebue sa ma satur de ce am acum si sa mi se puna pata pe ciclide lol lol oricum nu cred ca va dura foarte mult  lol

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

10

Re: Acvariu refacut!

dar ce este asa special cu ciclidele ?

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

Re: Acvariu refacut!

daca o sa vezi un acvariu cu ciclide facut de o persoana pasionata o sa iti dai seama, singurul dezavantaz este lipsa plantelor. Cel mai superb lucru la ciclide este inmultirea care pe mine m-a innebunit si abia astept sa reusesc sa inmultesc ciclide, mai ales cele din lacul malawi.
cauta un pic pe net lake malawi cichlids sau mbuna.

@BUBU:o sa vezi ca nu mai ai mult lol:lol: si o sa incepi sa intrebi despre ciclide, sunt superbe o sa urc eu maine niste poze cu acvariul meu, nu sunt foarte mandru de el dar o sa iasa ceva  frumos mai tarziu big_smile tongue

12

Re: Acvariu refacut!

Ast cu nerabdare pozele si poate cine stie ce ideii imi dai  lol lol !

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

13

Re: Acvariu refacut!

Imi place acvariul tau!

14

Re: Acvariu refacut!

Ms Aquarium  big_smile

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

Re: Acvariu refacut!

Felicitari, arata cu mult mai bine decat primul acvariu prezentat pe forum. Se pare ca micile noastre mustrari au avut efect, sper sa nu mai fi suparat pe noi.
Spor la treaba.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

16

Re: Acvariu refacut!

Nu sunt suparat am fost doar dezamagit!Cat priveste mustrarile miau alimentat ambitia tongue !A era sa uit am fost acum 2 saptamani la acvariu in Constanta,acvariile marine arata superb miau luat ochii nu se compara cu nici un acvariu de apa dulce iar pestii sunt superbi! Dar deocamdata ramane doar un vis roll

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

Re: Acvariu refacut!

Cred ca se poate mult mai mult obtine de la un acvariu de apa sarata, cele expuse acolo nu arata cine stie ce.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

18

Re: Acvariu refacut!

eu unu am ramas placut impresionat mai ales pestii aratau senzational nu se pot compara (ca frumusete)cu nici un peste de apa dulce!Felicitari pt initiativa!Daca nu erau acvariile de la acvarii de vis care au luminat coltul acela de incapere restul era cam banal!

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

19

Re: Acvariu refacut!

acvariidevis as dori sa te intreb cate acvarii ai smile

Unfortunetaly ,most of the times,The ignorants stand out more than the wise

Re: Acvariu refacut!

aqua A scris:

acvariidevis as dori sa te intreb cate acvarii ai smile

acasa sau in general?

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.