1

Subiect: mariuszzzet

Sunt foarte multumit de pachetul de plante achizitionat,iar cei doi molly primiti bonus sunt foarte vioi si frumosi

0732628893

2

Re: mariuszzzet

eu2005mircea A scris:

puteti cumpara plante de la el cu incredere.......plante tinere,dar sanatoase.........
merci


Edisonjohn86 A scris:

Am primit plantele plus multe bonus inclusiv melci, plantele sunt excelente.

Doua culori ce le ador

3

Re: mariuszzzet

Subscriu, tocmai m-am intalnit cu el si am luat niste plante super, mari si frumoase. Maine le  bag in acvariu.

4

Re: mariuszzzet

Linkul tranzactiei: http://www.acvariidevis.ro/forum/topic/10073/plante-acvariu /........

0732628893

5

Re: mariuszzzet

:sok

Diplomatie este sa te gandesti de 2 ori inainte de a nu spune nimic

Re: mariuszzzet

Nota 10+ pentru tranzactie!

7

Re: mariuszzzet

Eu nu stiu ce sa zic,melcii pomaceea (bonus) nu i-am primit (din cauza vremii mi s-a spus ca nu ar fi supravietuit) iar plantele rupte din toate incheieturile,probabil din cauza transportului...in final m-am ales doar cu mossul (asta il mai am acum).

Re: mariuszzzet

Nota 10 pentru tranzactie!

Re: mariuszzzet

Sh0oky datorita faptului ca nu au ajuns in stare buna iti depun banii pe card sau iti trimit alte plante cand se incalzeste, astept pm

0765 440 466

10

Re: mariuszzzet

Salut...si eu sunt foarte multumit de toate tranzactiile facute cu el ...au ajuns plantele intacte si recomand cu caldura la toata lumea nota 10 .....si plante curate _bonusuri etc. bafta

11 Editat de george.r (2013-04-05 03:42)

Re: mariuszzzet

Tocmai ce am pus plantele primite de la mariuszzzet. Foarte frumoase. Fara alge. Doar ca nu stiu cum se numesc plantele primite bonus. Multumesc si recomand! smile