1

Subiect: sdanut

sdanut baiat de nota 10 si el si prietenu lui care saracu a luat si el virusu imi este mila de el nu stie ce il asteapta ai doresc succes mai ales ca ne devine coleg
numai de bine .si pentru colegu visiniu  nota 10+  :sok

2

Re: sdanut

Va rog sa puneti si linkul tranzactiei (asta in caz ca tranzactia nu s-a realizat in privat)

Doua culori ce le ador

3 Editat de dodoxk (2011-09-08 09:16)

Re: sdanut

da imi pare rau dar tranzactia sa efectuat prin pm si telefon dar anuntul a fost postat la rubrica schimburi va multumesc pentru intelegere  :fok

4

Re: sdanut

subscriu si eu pentru sdanut...serios baiatu care cunoaste tot forumu :apl  :noroc

5

Re: sdanut

ok. baiat de nota 10!
tranzactia s-a desfasurat prin pm.

6

Re: sdanut

Subscriu si ii multumesc lui sdanut pentru melcii de substrat care momentan se acomodeaza in noua lor casa.

7 Editat de micha (2011-10-31 20:07)

Re: sdanut

baiat serios si saritor! Bravo lui! mersi pentru pesti,foarte frumosi!

8 Editat de xr1140 (2011-11-27 03:54)

Re: sdanut

o recomandare si de la mine. nota 10+

link tranzactie

9

Re: sdanut

si de la mine o recomandare, pestisori frumosi,ok
un baiat bun nota 10

The woman- not every monster live in the wild

10

Re: sdanut

Nota 10 si din partea mea. Recomand. :noroc
Tranzactia s-a efectuat in pm.

11 Editat de StrumfSef (2012-06-13 23:54)

Re: sdanut

Multumesc pentru melci!

12

Re: sdanut

o recomandare si de la mine. nota 10+
PS: multumesc pentru plante smile

Tranzactie prin telefon smile (Catalin, am sunat din partea lui Cristi Nucu) .

me_gaton@yahoo.com / 0761817997 / Drumul Taberei (Afi Palace)

13

Re: sdanut

eu2005mircea A scris:

Sdanut o veni de la Super Danut?

Un tip pe cinste, jovial,punctual asa cum ar trebui sa fie absolut toti userii de pe acest forum.

Re: sdanut

Am uitat sa mentionez ca am cumparat 8 endleri de la el..........pe mine m-a impresionat bunul simt cu care a vorbit la telefon......pestiii puteau fi oricum,,,,,ii cumparam .
Nu sunt acvarist, doar detin mai multe bazine incepand de la 40 l si terminand cu unul de 180 l......

Pestii cumparati de la acest Super Danutz sunt superbi.
Ape limpezi tuturor si scuze daca m-am repetat cu elogiile.
MERITA

15 Editat de Sdanut (2012-11-14 02:48)

Re: sdanut

Ancistrus A scris:
eu2005mircea A scris:

Sdanut o veni de la Super Danut?

Un tip pe cinste, jovial,punctual asa cum ar trebui sa fie absolut toti userii de pe acest forum.

Din pacate s nu vine de la Super Danut,vine de la o porecla mai veche,si defapt este s de la sarpe sau sapte,nu s de la super sau spatios .

0732628893

16

Re: sdanut

eu2005mircea A scris:

Am uitat sa mentionez ca am cumparat 8 endleri de la el..........pe mine m-a impresionat bunul simt cu care a vorbit la telefon......pestiii puteau fi oricum,,,,,ii cumparam .
Nu sunt acvarist, doar detin mai multe bazine incepand de la 40 l si terminand cu unul de 180 l......

Pestii cumparati de la acest Super Danutz sunt superbi.
Ape limpezi tuturor si scuze daca m-am repetat cu elogiile.
MERITA

Multumesc mult pentru feedbackul acordat si pentru cuvinetele de lauda.Si pe aceasta cale,le multumesc tuturor colegilor pentru cuvintele frumoase.

0732628893

Re: sdanut

Baiat de nota 10,recomand cu placere si altora,tranzactie facuta prin tel.

18

Re: sdanut

kriss A scris:

User serios! Am facut un schimb si totul a decurs perfect. Il recomand!

19

Re: sdanut

florentina_ionela A scris:

Multumesc useru-lui Sdanut pentru promtitudine si seriozitate.

Re: sdanut

fiind incepator pe acest forum la  data donatiei nu am stiut  unde se posteaza Feed-back tranzactii  dar  sdanut  este un super super danut  chiar daca nu am ajuns  eu la  timp  oferta a fost valabila si  a doua  zii sunandu-ma  si oferindumi ce-a mai buna varianta  pentru a intra in posesia donatiei