1

Subiect: Salut!

Bine v-am gasit!
Sunt un iubitor de acvaristica relativ incepator, am un acvariu de 23 litri net, la inceput (in urma cu un an) a fost populat cu guppy, dar am renuntat la ei. Acum am un betta si ceva plante nu prea stralucite. Mai am in lucru un acvariu de 120 litri pentru care nu m-am decis inca. Voi reveni cu poze, numai bine!

Re: Salut!

salut. ma bucur ca vad un acvarist din targu jiu. am rude pe acolo si merg in fiecare an si chiar m-am intrebat daca sunt acvaristi pe acolo. poti conta pe ajutorul meu. exista magazine de acvaristica in oras?

Pescar hoinar

3 Editat de aLLLx (2011-10-03 22:12)

Re: Salut!

LupuMoralist A scris:

salut. ma bucur ca vad un acvarist din targu jiu. am rude pe acolo si merg in fiecare an si chiar m-am intrebat daca sunt acvaristi pe acolo. poti conta pe ajutorul meu. exista magazine de acvaristica in oras?

Sunt cativa acvaristi in Targu Jiu, mai timizi in ale forumurilor din ce am constatat eu. Avem si cateva magazine cu profil acvaristic in oras, din pacate cu preturi cam piperate si marfa cam prea comuna, asta e si motivul pentru care m-am oprit deocamdata la un singur betta. Multumesc pentru bunele intentii, chiar duc lipsa de posibilitati in procurarea de vietuitoare, din Bucuresti ai intradevar ce sa alegi. Ti-as fi recunascator daca m-ai putea ajuta.
Numai bine!

Re: Salut!

salut si eu sunt din tg-jiu,succes in continoare si asteptam poze big_smile

Re: Salut!

pt inceput va recomand sa va uitati pe siteurile urmatoare: nevertebrate.ro (din cluj) si pepika.ro (bucuresti). baietii sunt prompti si va puteti sfatui cu ei in privinta echipamentelor si accesoriilor pe care le vand. evident, va recomand sa cititi tot ce e interesant aici pe forum, in special subiectele fixate

Pescar hoinar