1

Subiect: Intalnirea la care Florin da berea

Vad ca in sala de sedinte a fost lasata tacerea  lol

In concluzie, cand facem intalnirea despre care se tot discutase in topicul "razboinic"?  lol  Propun ca micii sa si-i cumpere fiecare, ca sa nu se cheme ca s-a venit doar la pomana  lol .

La un moment dat parea ca existau destul de multi doritori, sunt rugati pe aceasta cale sa-si reafirme hotararea aici  smile .

Re: Intalnirea la care Florin da berea

Eu dau berea, voi hotarati data :noroc

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

3

Re: Intalnirea la care Florin da berea

Daca o sa se raceasca vremea .. eu prefer un vin sau o tuica fiarta  :fok  :noroc

Doua culori ce le ador

Re: Intalnirea la care Florin da berea

Eu propun vineri 04.11.2011 ora 19.00, ca locatie Centrul vechi, ce spuneti?

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

5

Re: Intalnirea la care Florin da berea

De acord!!!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

6

Re: Intalnirea la care Florin da berea

Mie imi convin si ziua si locatia, as propune doar ca ora sa fie ceva gen 20.30, sa poata veni si cei care scapa mai tarziu de la munca.

Danutz, si eu prefer vinul pe vremea asta, dar aia care preferam vinul eu zic sa ni-l luam singuri  smile .  Acum na, una-i sa dai niste navete de bere si alta-i sa dai lazi de vin, sa nu abuzam de bugetul gazdei smile.

Re: Intalnirea la care Florin da berea

acvariidevis A scris:

Eu propun vineri 04.11.2011 ora 19.00, ca locatie Centrul vechi, ce spuneti?


de acord si eu !!

Re: Intalnirea la care Florin da berea

Vin si eu, totusi sa stabilim o ora exacta, pare ok ora 20:30, avand in vedere faptul ca vin din Alexandria. Weekendul trecut am fost in centrul vechi langa Curtea berarilor, iar cum nu aveam loc am fost langa la october, au bere la metru, la galeata de 10 kg tongue si bineinteles bere nefiltrata :noroc  :noroc  :noroc

Satul de Romania !!!

9

Re: Intalnirea la care Florin da berea

Daca nu apare nimic neprevazut, luati-ma si pe mine in calcul.  smile

10

Re: Intalnirea la care Florin da berea

Spun prezent pentru data de 04.11.2011, ora 19:00, centrul vechi !
Florin, asteptam sa ne zici si ''beraria''  !?!

Multi vad, putini cunosc !

Re: Intalnirea la care Florin da berea

pai undeva unde este bera mai ieftina taticu ca ma bagati la apa  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

12

Re: Intalnirea la care Florin da berea

acvariidevis A scris:

pai undeva unde este bera mai ieftina taticu ca ma bagati la apa  ^:)^  ^:)^  ^:)^

hai ca esti simpatic  :noroc
eu vin doar ca sa revad aceeasi oameni de buna calitate ca intotdeauna  ^:)^

p.s: eu nu consum alcool  :-

Multi vad, putini cunosc !

Re: Intalnirea la care Florin da berea

sTTTk A scris:
acvariidevis A scris:

pai undeva unde este bera mai ieftina taticu ca ma bagati la apa  ^:)^  ^:)^  ^:)^

hai ca esti simpatic  :noroc
eu vin doar ca sa revad aceeasi oameni de buna calitate ca intotdeauna  ^:)^

p.s: eu nu consum alcool  :-

Taticu dacă vrei apă plata poţi să vi cu ea de acasa ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

14

Re: Intalnirea la care Florin da berea

deci  ...pana la urma cum ramane ? 19 sau 20;30 ?

si cum facem domnilor ? Adrian organizeaza intalnirea  si tocmai el nu vine ? lol

15

Re: Intalnirea la care Florin da berea

costyy_78 A scris:

deci  ...pana la urma cum ramane ? 19 sau 20;30 ?

si cum facem domnilor ? Adrian organizeaza intalnirea  si tocmai el nu vine ? lol

   Poate veni oricine, aceste intilniri nu au caracter exclusivist. Asa cum s-a mai intimplat, ati venit si cu insotitori (insotitoare) si nimeni nu a avut nimic de comentat, toti am inteles ca doamnele/domnisoarele se aflau alaturi de voi din spirit... protector! lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

16

Re: Intalnirea la care Florin da berea

Ma bucur sa vad ca aceste intalniri continua, sunt benefice pentru schimbul de idei si opinii, pentru intarirea prieteniilor si de ce nu legarea unora noi.
Daca timpul imi permite (cati-va dintre voi cunosc situatia) am sa onorez cu mare placere invitatia.
Sa auzim numai de bine!  :noroc

PS: Daca Taticu da berea, noi cu ce sa venim ???  tongue

gheorghiu_andi@yahoo.com
+40 0748 776 771

Re: Intalnirea la care Florin da berea

Andi66 A scris:

Ma bucur sa vad ca aceste intalniri continua, sunt benefice pentru schimbul de idei si opinii, pentru intarirea prieteniilor si de ce nu legarea unora noi.
Daca timpul imi permite (cati-va dintre voi cunosc situatia) am sa onorez cu mare placere invitatia.
Sa auzim numai de bine!  :noroc

PS: Daca Taticu da berea, noi cu ce sa venim ???  tongue

Cu chef de baut, Domnu' Andi  ^:)^  ^:)^  ^:)^

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Intalnirea la care Florin da berea

Ramane ora 19:00 sa inteleg, centrul vechi, sper sa am unde parca masina pentru ca marti mi-a fost ridicata si ma ruinat de bani 550 de lei plus amenda, tin sa precizez ca masina a fost parcata 100% regulamentar....

Satul de Romania !!!

Re: Intalnirea la care Florin da berea

Rămâne ora 19.00 curtea berarilor

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

20

Re: Intalnirea la care Florin da berea

Modificare de ultima ora: VINERI 04.11.2011, ORA 19, RESTAURANTUL OKTOBERFEST - str. Selari nr. 9
   Cei de la "Curtea berarilor", au impus niste conditii inacceptabile pentru rezervarea dorita de noi.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!