1

Subiect: Buna Ziua

Buna ma numesc Mihalic Mircea sunt din localitatea Targu Lapus jud . Maramures am detinut un acvariu 100x40x40 la care a trebuit sa renunt din mai multe motive . Acuma m-am hotarat sa imi construiesc un nou acvariu si as vrea sa il fac "ca la carte " . . Cunosc cate ceva despre acvaristica dar as vrea sa ma ajutati sa devin si mai bun si sa iau decizile cele mai bune . Toate cele bune si respect .

2

Re: Buna Ziua

Bine ai venit, ca sa te putem ajuta, mentioneaza care sint problemele, vei primi cu siguranta sfaturile de care ai nevoie!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

Re: Buna Ziua

salutare si bine ai venit. nu ezita sa pui intrebari

Pescar hoinar

4

Re: Buna Ziua

Bun venit

Un geniu nu este niciodata inteles ..dar nu te gandi ca daca nu esti inteles  ... esti un geniu

5

Re: Buna Ziua

Bun venit!!

6

Re: Buna Ziua

bine v-am gasit am deschis un post deja si sper sa il discutam incins si sa primesc foarte multe sfaturi . Respect

7 Editat de MMP (2011-11-03 20:15)

Re: Buna Ziua

Da am stidiat si inainte sa imi fac contul si studiez si in momentul de fata intre timp am expus si un proiect de al meu unde vreau indicati si sfaturi critici orice ce m-ar putea ajuta sa invat si sa realizez o treaba cat mai perfecta si in acelas rand sa si invat pt ca la randul meu sa pot ajuta pe alti.
Respect

8 Editat de Pop Remus (2011-11-03 22:51)

Re: Buna Ziua

Salut, si bine ai venit :sok Si eu sunt din maramures din baia mare mai exact dar am si ceva rude prin targu lapus cool  si multa bafta la noul acvariu!(in sfarsit pe cineva cu acvariu pe siteul asta de prin maramures) :fcool

Re: Buna Ziua

Salutare si bine ai venit! Sa ne ţii la curent cu poze si informaţii cu evoluţia acvariului tau! Succes  :sok

10

Re: Buna Ziua

Pop Remus A scris:

Salut, si bine ai venit :sok Si eu sunt din maramures din baia mare mai exact dar am si ceva rude prin targu lapus cool  si multa bafta la noul acvariu!(in sfarsit pe cineva cu acvariu pe siteul asta de prin maramures) :fcool

Site-ul nu este "de prin Maramures", este de prin Bucuresti! lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

11 Editat de costi8 (2011-11-04 11:47)

Re: Buna Ziua

Baracuda A scris:
Pop Remus A scris:

Salut, si bine ai venit :sok Si eu sunt din maramures din baia mare mai exact dar am si ceva rude prin targu lapus cool  si multa bafta la noul acvariu!(in sfarsit pe cineva cu acvariu pe siteul asta de prin maramures) :fcool

Site-ul nu este "de prin Maramures", este de prin Bucuresti! lol

Dl Radu nu s-a putut abtine, asta este.

iti urez si eu un bun venit pe acest site diiiiin....Cooooonstaaaaantaaaaa..adica eu.

12

Re: Buna Ziua

Pentru Costi: chiar daca este din Bucuresti, site-ul/forumul se simte onorat de prezenta constantenilor si a tuturor celorlalti compatrioti! ^:)^

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

13

Re: Buna Ziua

Baracuda A scris:

Pentru Costi: chiar daca este din Bucuresti, site-ul/forumul se simte onorat de prezenta constantenilor si a tuturor celorlalti compatrioti! ^:)^

cu siguranta,a fost doar gluma,sper ca MMP sa nu se simta deranjat.

14

Re: Buna Ziua

Nu ma deranjeaza stiam ca site-ul nu e din maramures dar cred ca colegul Remus s-a referit la faptul ca mai a venit un maramuresean  pe acest site  bucurestean big_smile . Aseara am lipit un acvariu 70x40x40 la un prieten , are broscute si vrea sa il combine cu acvariu .
Respect

15

Re: Buna Ziua

Exact la asta mam referit ca a mai venit inca un maramuresean pe siteul asta :apl  :fbr