21 Editat de Pop Remus (2011-11-16 18:14)

Re: Putin ajutor va rog

ma scuzati am postat din greseala de 3 ori anuntul si in loc de un anunt am pus :smoke  si in loc de calalat am pus ce scrie aici scuze,scuze,scuze....

22 Editat de Pop Remus (2011-11-16 18:15)

Re: Putin ajutor va rog

As mai avea niste intrebari:
1.Cu ce sa curat pietrele din acvariu am 3 in total pot sa le pun in clor 1 min sa se duca algele de pe ele si apoi sa le las intr-un lighean cu apa vreo 1 sapt si in fiecare zi sa schimb apa,sau nu este bine le poate dauna pestilor?
2.As pute sa imi fac ,,moonlight,, cu ceva leduri,am mai vazut pe internet ceva banda cu leduri si tai din ea cat vrei, aveti careva ceva de genul,daca da datimi ceva sfaturi si eventual ceva poze.
Astept raspunsuri................... :sok

23

Re: Putin ajutor va rog

Nimeni? cool

24

Re: Putin ajutor va rog

bai baiatule nu mai posta consecutiv.ai edit

25

Re: Putin ajutor va rog

Pentru pietre:-ia o perie de plastic mai rigida si freaca cu nadejde....atat. :fok

26

Re: Putin ajutor va rog

ok ms dar sau cam inchis la culoare, daca le bag in clor are ceva si apoi le las in liighean cu apa?

27

Re: Putin ajutor va rog

Eu cred ca tu ori deja le-ai bagat in clor si tie frica sa le bagi inapoi in acvariu.. ori astepti neaparat un raspuns care iti comvine  hmm  . Mai bine ia si fa ce a zis Tamango. Mai bine freci pietrele alea cateva minute decat sa stai cu ele 1 saptamana pe afara nu crezi?

28

Re: Putin ajutor va rog

Cam da multumesc, si cu moonlight-ul ce sa fac, si unde se gaseste banda de aceea cu leduri?

29

Re: Putin ajutor va rog

Cam da multumesc, si cu moonlight-ul ce sa fac, si unde se gaseste banda de aceea cu leduri?

30

Re: Putin ajutor va rog

La un magazin de electronice poti gasi banda cu leduri care se poate lipi pe capac langa neoane. (vezi sa nu o bagi in priza direct, functioneaza la 12v).