1

Subiect: Deep sea

Recomand deep sea 3D de la IMAX e superb!ar merge pus pe site :-p !Si astept sa pot da jos Under the sea 3D tot de la IMAX deocamdata nu l-am gasit daca il gaseste cineva sa ma anunte si pe mine!

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

Re: Deep sea

si cum poti sa il vezi 3d pe calculator?

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

3 Editat de BuBu (2009-09-11 03:15)

Re: Deep sea

Cumperi ochelari speciali ca aceia care se dau in cinematografe!Sunt destul de ieftini,se gasesc pe net!

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

4

Re: Deep sea

Nu vreau sa te contrazic dar din ce stiu eu iti trebuie si un ceva monitor special si o pereche de ochelari speciali ? Sau sunt doar ceva efecte 3d in film ?
Cele bune.

5

Re: Deep sea

Monitor nu cred ca iti trebuie, pentru ca filmul e cel care da efectul 3D. Iti trebuie ochelari si un sistem 5.1 cel putin, ca sa fie si sunetul 3D.  wink

6

Re: Deep sea

Nu iti trebue monitor special in Costinesti te bagau intr-o camera iar acolo nu aveau monitor proiactau imaginea pe o panza,deci...tot ce iti trebuie sa ai un film 3D ochelarii care incep de undeva la vreo 8lei si se termina la vreo 50lei aaa si cum zicea colegul un sistem 5.1 dat la maxim lol

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

7

Re: Deep sea

ok m-ati corupt !! cand ajung acasa diseara primul lucru pe care il fac "cumpar" acel film de pe net ! big_smile
Dar in loc de un 5.1 merge o plasma de 110 ? si un 7.1(as vrea eu)
Cele bune si vizionare placuta.

8

Re: Deep sea

Bubu,am sa continui si eu lista ta cu documentarele mai mult decat interesante de la IMAX si-ti propun sa vezi si VOLCANOES OF THE DEEP

laura-rac

9

Re: Deep sea

VOLCANOES OF THE DEEP SEA tot IMAX.O ZI BUNA.

laura-rac