1 Editat de aryna (2011-12-26 18:17)

Subiect: ajutor de Sarbatori

Daca doriti sa faceti o bucurie unor copii sarmani care nu au de niciunele, puteti dona orice aveti prin casa si va prisoseste: imbracaminte, hrana, jucarii, incaltaminte sau altele... Copiii au cam 8 anisori, sunt frati- fetita si baiat- baiatul este handicapat (sufera de autism).

Va astepta pe Aleea Hagi Moscu Maria, nr 21 la mansarda. Sector 1. Bucuresti.

Re: ajutor de Sarbatori

poate lasi un nr. de telefon pt. contact, merci in speranta ca alaturi de noi mai sunt oameni cu suflet.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

3

Re: ajutor de Sarbatori

din pacate mama lor nu are telefon, i-am observat pe strada si m-am gandit sa le dau cate ceva...nu au cum sa fie contactati decat la acea adresa...

Re: ajutor de Sarbatori

ok

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

5

Re: ajutor de Sarbatori

Multumita unui om inimos, asa cum nu prea mai sunt, acvarist de pe acest forum, cei doi copii din anuntul meu au avut un dar de sarbatori. Au primit hainute, incaltaminte,multe jucarii si fructe.
Daca mai doreste cineva sa le ofere cate ceva (de preferat ar fi mancare, lenjerie de pat second hand si pampersi) puteti sa mergeti la domiciliul lor din Str. Maria Hagi Moscu, nr 21 camaruta din podul casei, sector 1, Bucuresti sau sa ma sunati pe mine la nr 0721923499.

Multumim inca o data colegului de pe forum cu suflet mare.