Subiect: 04.10.2009 plazza romania

Duminica 4 octombrie plazza romania etaj 2 langa cazino.
cine se anunta?

Re: 04.10.2009 plazza romania

Duminica asta ma anunt prezent

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

3

Re: 04.10.2009 plazza romania

Vin si eu , Scuze pt ca am schimbat id-ul    ( va rog sa il stergeti pe cel vechi )  .O sa raman cu acesta  smile  Multumesc si pe curand  .

Re: 04.10.2009 plazza romania

din pacate nu cred ca mai pot ajunge deoarece am meci la handbal si la 16:00 trebuie sa fiu la sala floreasca. imi pare rau si sper ca ne vedem saptamana viitoare big_smile sau daca vreti sa veniti sa faceti galerie lol:lol::lol::lol::lol:

5

Re: 04.10.2009 plazza romania

Mazilu tu esti din blocul 47, Berceni si mai ai niste frati ? Cred ca am jucat handbal in generala, in 133 smile

Re: 04.10.2009 plazza romania

lol:lol:nu sunt nici din berceni nici din pajura nici din pantelimon etc etc etc lol:lol::lol:
Sunt din crangasi desi observ ca sunt foarte multi mazilu si chiar multi Florin Mazilu prin bucuresti big_smile
eu fac handbal din clasa a 10-a si akm sunt a 13-a big_smile tongue

7

Re: 04.10.2009 plazza romania

Din pacate nu ajung nici eu maine deoarece nu sunt in Bucuresti . Dar incerc sa ajung pe data de 11 octombrie .

Re: 04.10.2009 plazza romania

intalnire amanata, ramane sa ne intalnim pe data de 11

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: 04.10.2009 plazza romania

Ba daca esti la un suc.. Sunati-ma si pe mine sau macar un bip...sa mai bem si noi o bere ca altatadata! 0727413212. Cu respect Bogdan !

In natura nu exista lucru frumos sau urat !! Totul este spectaculos sau mai putin spectaculos !