1 Editat de catalos (2014-05-02 15:34)

Subiect: Inchis

de cand ma stiu sunt stelist pana la moarte....si dincolo de ea, insa in aceasta seara la o ora oarecum tarzie din noapte ma apuca o foame nebuna, si dau o fuga pe la cratiti - undeva in jur de ora 23 si un pic, si ca sa nu ma plictisesc singur prin bucatarie, dau si drumul "oleaca" la televizor, unde se transmitea in direct meciul dintre rapid si petrolul.

partida se desfasura pe stadionul din grant, era undeva in jurul minutului 60 si un pic (deci repriza II a) si in urma unei  faze de atac a petrolului, acestia beneficiaza de o lovitura de colt, si cum camera se indrepta spre locul executarii loviturii, deodata vad in spatele portii lui Coman, un mare panou publicitar cu ACVARIIDEVIS; am zis ca nu vad bine, dar si la reluarea fazei reclama era tot acolo.


nu stiu care dintre mai marii nostrii admini este rapidist (poate CA o fi vreunul, dar ma indoiesc) sau a fost pur si simplu un fel de contract pt publicitate pe criterii BARTER, dar ce e cert, este ca numele ACVARIIDEVIS era prezent acolo, iar pt asta tot respectul  :apl

catalos

2

Re: Inchis

Da, tare poza!!!
Ole,ole multumim Rapidule!!! :apl

3

Re: Inchis

Cum Catalos sa nu stii cine este rapidist pe aici (sau, ma rog, unul dintre ei) ?  big_smile
Ia priveste, te rog, aici:
http://www.acvariidevis.ro/forum/topic/ … -play-off/
Chiar pe prima pagina este un post (8) unde este o fotografie mai mult decat elocventa. smile