1

Subiect: O pasiune lichida

Va salut!Sunt din Bucuresti si ma pasioneaza acvaristica   :bf

2

Re: O pasiune lichida

salut si bine ai venit

The woman- not every monster live in the wild

3

Re: O pasiune lichida

Salut torent,
incearca sa spui mai multe despre acvariul tau, asta daca exista ... sau esti doar pasionat de acvaristica?  tongue

Re: O pasiune lichida

Bine ai venit Ovidiu!
   Si pe noi ne pasioneaza acvaristica big_smile

5 Editat de mirceajifcu (2012-03-19 21:36)

Re: O pasiune lichida

lol ce a inteles omul din prezita-te si prezinta-ti acvariul  lol. E un fel de prezentare pentru cercuri care combat viciile, mai ales ca e si anonim, daca stam sa ne uitam si la titlu "pasiune lichida"  lol
PS: Salut si bine ai venit! Ma numesc Mircea si ... sunt acvarist.

6

Re: O pasiune lichida

mirceajifcu cred  ca ai putina dreptate ... si pasiunile astea lichide sunt de mai multe feluri ...  big_smile

7

Re: O pasiune lichida

lol  lol Daca pasiunea lichida face referire cu adevarat la acvaristica, atunci: bine-ai venit!...iar daca te referi la acea pasiune lichida, cu dop, ce pot sa-ti  spun.... Sete buna! :noroc  lol  lol  lol

My advice is free and worth every penny.

Re: O pasiune lichida

ce tare!!!Va salut!Sunt din Bucuresti si ma pasioneaza acvaristica.nu am mai cumparat un peste de...2 luni!
Buna torrent :apl

Gratis nu exista,ieftin nu rezista

Re: O pasiune lichida

dan.matei26 A scris:

ce tare!!!Va salut!Sunt din Bucuresti si ma pasioneaza acvaristica.nu am mai cumparat un peste de...2 luni!
Buna torrent :apl

Bravo! La 100 de zile sarbatorim  lol (desi daca rezisti100 de zile, cu piranha in acvariu, ii iei si mi trimiti pachet la piranha mei  lol sa vedem ce iasa).