Subiect: salut

ma numesc Nicoleta si am un acvariu cu 3 pesti prinsi din lacul de la IOR.... cineva mi-a zis ca ar fi Gambusia Affinis....tocmai mi-au depus icre si ma intreb ce sa dau de mancare la pui cind o sa eclozeze.... :pp ....o sa mai ma duc cu plasa sa mai prind ca evit ,,cosangvinizarea''...ce o insemna asta...am mai citit si eu cite ceva....cica nu e bine sa ..stiti voi.... lol

2 Editat de ciprian01 (2012-04-07 03:02)

Re: salut

Eu as inchide aici activitatea ta.
Iti poti manifesta tulburarile prin alte parti. Chiar si cei mai buni clowni devin plictisitori dupa un anumit moment, daraminte unul de duzina.
Iti poti lua una bucata oglinda, te poti stramba, admira...chiar poti sa povestesti, sa te asculti fericit si sa bati din palme.
Medicamente nu ti-as recomanda. Uneori nu ajuta...!

Re: salut

ai inviat???....porumbescule... :apl

Re: salut

nu intelegi si nici nu o sa intelegi(intelegeti) ideea(spalati dintii cu norveea)...sinteti prea ingaduitori...hai sa nu mai fiu magar....,,politicosi''...si ziceti la toti: vai !! ce frumos....in loc sa-i zice-ti bai frate esti varza...mai ia de citeste...mai info...dar nah....foamea mare...cineva tre sa pape ceva bun....de asta sint eu asa ,,agresiv'' si  ,,nepoliticos''...eu sint mai direct si sigur supara...dar e doar treaba voastra...va doresc numai succese!!!(succesuri?!?)

Re: salut

ok....sint batrin si nu mai am rabdare...recunosc...te rog sa-mi stergi account-ul ca altefel o sa va ..

,,plictisesc'' mereu....

Re: salut

inainte de a pleca...mai e baiatu' ala ancistrus....voit cu a mic...ancistrus claro?!?!?
e cea mai mica specie de ancistrus...mai bine isi spune ,,claro'' ca o sa stim toti ce vrea sa zica... ^:)^  ^:)^  ^:)^

Re: salut

Ai mai deschis inca 3 topicuri cu tot cu acesta la "Prezinta-te si prezinta-ti acvariul" deci treaba ta ce faci de acum pe forum  mad ,eu nu ma mai bag :pp

Re: salut

ursescu123 A scris:

inainte de a pleca...mai e baiatu' ala ancistrus....voit cu a mic...ancistrus claro?!?!?
e cea mai mica specie de ancistrus...mai bine isi spune ,,claro'' ca o sa stim toti ce vrea sa zica... ^:)^  ^:)^  ^:)^

   Esentele tari se tin in sticlute mici, sigur nu este si cazul tau... Nicoleta

ursescu123 A scris:

ma numesc Nicoleta si am un acvariu cu 3 pesti prinsi din lacul de la IOR...

   Oricum frumoasa prezentare, initial chiar am crezut ca esti barbat, felicitari :apl

9

Re: salut

eu votez PENTRU inchiderea acestui topic

Diplomatie este sa te gandesti de 2 ori inainte de a nu spune nimic