1 Editat de jozef (2012-06-06 17:19)

Subiect: Acvariu 92litri cu capac si neon

Acvariul este folosit putin!Are capacitatea de 92 litri(dimensiuni 34cm latime x 70cm lungime x 39cm inaltime!
Capacul este confectionat din sticla, home made!pretul este de 270ron!
nr.0754381821

Re: Acvariu 92litri cu capac si neon

gasisem pe aici un post despre preturi ... in hornbach cred ca e mai ieftin unul de 140 de litri gata echipat. daca ma insel ... imi asum greseala.

numai de bine

Audaces fortuna juvat semper fidelis

www.acvariidevis.ro/forum/topic/14092

3

Re: Acvariu 92litri cu capac si neon

...da se poate, nu zic nu, dar nu toata lumea sta in bucuresti si are posibilitatea la lucrurile ieftine....

4

Re: Acvariu 92litri cu capac si neon

:smoke

5

Re: Acvariu 92litri cu capac si neon

2 subiecte diferite in care vinzi acelasi acvariu, la preturi diferite. Care ramane, care pleaca ?

6

Re: Acvariu 92litri cu capac si neon

scuza-ma, nuam observat, normalca la pretul mai mic...uite acuma o sa modific...

7

Re: Acvariu 92litri cu capac si neon

Nu ai observat acum decat faptul ca vinzi, in 2 subiecte diferite, acelasi acvariu, la preturi diferite?

8

Re: Acvariu 92litri cu capac si neon

daca te uiti bine anunturile au fost adaugate din date diferite, ma rog, mai conteaza sau important este ca am corectat pretul?

9

Re: Acvariu 92litri cu capac si neon

sergiu.dragomir A scris:

gasisem pe aici un post despre preturi ... in hornbach cred ca e mai ieftin unul de 140 de litri gata echipat. daca ma insel ... imi asum greseala.

numai de bine

Greseala este ca se comenteaza preturile. Am spus de nenumarate ori, cine este interesat, poate face o oferta, nu observatii asupra pretului cerut de vinzator!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

10

Re: Acvariu 92litri cu capac si neon

jozef A scris:

daca te uiti bine anunturile au fost adaugate din date diferite, ma rog, mai conteaza sau important este ca am corectat pretul?


Pai, in acest caz, te invit sa adaugi cate unul in fiecare zi !

11

Re: Acvariu 92litri cu capac si neon

in cazul in care nu doresti sa cumperi eu zic sa renunti la niste comenturi de aiurea ca iti pierzi timpul si pe langa asta ma retii din timpul meu liber

12

Re: Acvariu 92litri cu capac si neon

visiniu A scris:
jozef A scris:

daca te uiti bine anunturile au fost adaugate din date diferite, ma rog, mai conteaza sau important este ca am corectat pretul?


Pai, in acest caz, te invit sa adaugi cate unul in fiecare zi !

Cind apar probleme de "perceptie" in astfel de cazuri, nu mai sta pe ginduri si sterge unul din subiecte!!!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

13

Re: Acvariu 92litri cu capac si neon

jozef A scris:

in cazul in care nu doresti sa cumperi eu zic sa renunti la niste comenturi de aiurea ca iti pierzi timpul si pe langa asta ma retii din timpul meu liber

Baiete, tu esti in culpa si tot tu ai tupeu? Te rog, mare grija cum vorbesti!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

14

Re: Acvariu 92litri cu capac si neon

am inteles, dar asta nu insamna ca altii trebuie sa stea calara pe un subiect...

15

Re: Acvariu 92litri cu capac si neon

am cerut scuze din prima (cred ca se observa din primul raspuns) nu stiu cine e calara pe o chestie, cand am dreptate am tupeu!o zi buna!

16

Re: Acvariu 92litri cu capac si neon

jozef A scris:

am inteles, dar asta nu insamna ca altii trebuie sa stea calara pe un subiect...

Vezi-ti tu de ale tale ca "altii" isi vad exact de ale lor, colegul sta "calara" pe subiect, pentru ca este moderator.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

17

Re: Acvariu 92litri cu capac si neon

Am inteles din prima, mi se pare  ca am corectat greseala din prima, sau gresesc cumva?din moment ce sa corectat greseala nu vad rostul discutiei... si cred m-am ocupat de treaba mea, numa altii nu, sau aici e loc si de baze?

18

Re: Acvariu 92litri cu capac si neon

up

19

Re: Acvariu 92litri cu capac si neon

Rog sa inchideti acest topic!multumesc