1

Subiect: pork

Salut.
Sunt Stefan, locuiesc momentan in Iasi si sunt student.

Bine v-am gasit.

Re: pork

salut
asa si cu ce vrei sa-ne impresionezi? vrem sa stim mai multe despre tine si acvariul sau acvariile tale

Modestia este calitatea celor care nu au calitati.

3

Re: pork

Daca nu gresesc este moderator pe alt forum.. aceasta postare este pusa sa nu ii fie atrasa atentia in continuare desii subiectul este incadrat la "Prezinta-te si prezinta-ti acvariul"

Ofera sfaturi nu jigniri!

4

Re: pork

@rodoselada: Nu vreau sa impresionez.

@adrian: Gresesti. Nu sunt moderator nicaieri. Si da, am facut topicul pentru ca asa mi-a cerut un moderator dupa ce am postat la vanzari. Asa ca am urmat regulamentul.

Re: pork

pork A scris:

Salut.
Sunt Stefan, locuiesc momentan in Iasi si sunt student.

Bine v-am gasit.

   Bine ai venit Stefan!
   O prezentare de zile mari, felicitari! :apl

pork A scris:

am facut topicul pentru ca asa mi-a cerut un moderator dupa ce am postat la vanzari. Asa ca am urmat regulamentul.

   Sa inteleg ca nu-ti face placere sa vorbesti cu colegii de forum despre acvaristica, nici o problema, nu este obigatoriu sa fii sociabil, succes cu vanzarile!

6

Re: pork

Nu inteleg de ce va agitati asa tare. Si nu vad rostul ironiei.

Este la latitudinea mea daca vreau sa fiu sociabil sau nu. Am facut topicul conform regulamentului, asta dand dovada de respect fata de voi.

Mai departe mai vedem.

Re: pork

Stefan imi cer scuze nu am vrut sa fiu ironic, dar cam mica prezentarea nu crezi?

Modestia este calitatea celor care nu au calitati.

8

Re: pork

Multumim pentru prezentarea acvariului daca ai facut topicul conform regulamentului. Spor la vanzari macar..

Ofera sfaturi nu jigniri!

9

Re: pork

@rodoselada: Da, e mica. Tocmai pentru ca e facuta doar ca sa nu dau dovada de lipsa de respect.

@adrian: Cu placere. Incerci sa ajungi moderator, asa-i?

Ca sa nu mai fiti asa suparati, aici gasiti acvariile mele cu evolutia lor de la inceput pana in momentul de fata: https://picasaweb.google.com/116008472429220477361

10

Re: pork

pork A scris:

Ca sa nu mai fiti asa suparati, aici gasiti acvariile mele cu evolutia lor de la inceput pana in momentul de fata: https://picasaweb.google.com/116008472429220477361

   Asta trebuia sa fie un subiect de prezentare nu de atacuri... oricum s-a inteles ca nu te intereseaza decat sa vinzi. Nu este nimeni suparat, dar tu banuiesc ca ai crezut ca te aflii pe un forum de mica publicitate, nu de acvaristica, drept pentru care te-ai prezentat (la misto) doar ca sa ne scoti ochii si sa-ti poti continua vanzarile... super :apl

PS: Puteai sa faci link-ul asta activ dintr-un singur click pe butonul "url" de deasupra (dupa ce selectai link-ul)... de data asta te-am ajutat eu :kiss

11

Re: pork

Cam multa tensiune pe aici si chiar nu cred ca e necesar.

Salut Stefan,
e prezentabil acvariul tau si frumuoasa evolutie!

Bafta in continuare cu vanzarea cat si cu colegii mai bagareti.  lol   :noroc

12

Re: pork

Sunt inregistrat pe forumul asta de mai mult timp (a se citi 2 ani) si citesc una alta, doar ca n-am postat.
Acum s-a intamplat sa am ceva de vandut si am postat.

Repet, topicul asta l-am facut din respect pentru voi si pentru tine ancistrus, ca mi-ai cerut asta ca moderator (pacat ca e greu sa observati lucrul asta), nu ca m-ar ajuta pe mine cu ceva. Pot trai linistit si fara sa ma cunoasteti. Si da, nu a fost facut pentru atacuri si uitandu-ma in urma la primele posturi, nu cred ca am intors eu topicul in directia asta.

Prezentarea n-a fost facuta la misto, altfel puteam sa te iau peste picior in topicul de vanzari si terminam povestea. Atat timp cat m-am conformat, cred eu ca nu e la misto. Si nu va scot cu nimic ochii, cel putin eu nu vad in primul post ceva ca sa sugereze asta, daca tu asta ai inteles, sa fii sanatos.

Legat de link, n-am de unde sa stiu de inainte ca forumul nu pune direct link-ul dofollow. Multumesc pentru efortul facut de-al pune tu.

Astea fiind spuse, am sa te rog si sa inchizi topicul, ca n-am intentia de a ma lua la harta cu cineva. Beti o bere, stati calmi, vine 1 mai.

13

Re: pork

pork A scris:

Astea fiind spuse, am sa te rog si sa inchizi topicul, ca n-am intentia de a ma lua la harta cu cineva. Beti o bere, stati calmi, vine 1 mai.

   Daca-l inchid iar ramai neprezentat lol
   Distractie placuta... de 1 mai bineinteles :noroc

14

Re: pork

Hmmm...bine ai venit..daca dezvoltai putin prezentarea de la inceput se evitau discutile astea..si tensiunea creata..
Ape limpezi iti doresc

http://www.youtube.com/watch?v=sjnCj_FelIE