1

Subiect: Intrebare ???

Buna,

Am si eu o intrebare legata de concursul care se afla in desfasurare:
Cum se vad acvariile inscrise la concurs? sau nu sunt vizibile decat in perioada de votare?

La rubrica concursur pot sa vad acvariile participante si cele premiate, dar la concursul in curs de desfasurare am doar tab-urile de regulament si inscriere.

nu ma uit eu unde trebuie ?

Re: Intrebare ???

LiviuN A scris:

Buna,

Am si eu o intrebare legata de concursul care se afla in desfasurare:
Cum se vad acvariile inscrise la concurs? sau nu sunt vizibile decat in perioada de votare?

La rubrica concursur pot sa vad acvariile participante si cele premiate, dar la concursul in curs de desfasurare am doar tab-urile de regulament si inscriere.

nu ma uit eu unde trebuie ?

acvariile sunt vizibile decat in perioada de votare

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

3

Re: Intrebare ???

acvariidevis A scris:
LiviuN A scris:

Buna,

Am si eu o intrebare legata de concursul care se afla in desfasurare:
Cum se vad acvariile inscrise la concurs? sau nu sunt vizibile decat in perioada de votare?

La rubrica concursur pot sa vad acvariile participante si cele premiate, dar la concursul in curs de desfasurare am doar tab-urile de regulament si inscriere.

nu ma uit eu unde trebuie ?

acvariile sunt vizibile decat in perioada de votare

Buna! suntem doi useri, eu respectiv inca unul care ne-am facut album pentru inscriere eu in data de 3 si celalalt in data de 4. - in subsolul pozelor mele inca scrie "Asteapta moderare!"!

Rift Lake Nyasa

Re: Intrebare ???

acum au fost aprobate iar data de inscriere s-a prelungit pana pe 12,asteptam inscrierea lor in concurs

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

Re: Intrebare ???

Good day!

Finest cv and cover letters templates.

Download resume templates in Words' doc-file with high print quality and creative forms, build a professional resume and get your dream job.

These docs editable templates made by professionals who know what future employer look for.

Where to start?

STEP 1: Content. Begin by putting together the content of your cv. Focus on work experience, summary of qualifications, keywords and any other important info that makes a powerful resume. “How to Write a Great CV”  will take you through the whole game step by step.

STEP 2: Format chronological, functional or combination. Make sure you present your career in the style that highlights your experience, education, and skills the best thinkable way. See  “Choosing a Format” Guide by James Madison University  to decide which format is the best for you.

STEP 3: Appearance.  Find the best template to ‘dress up’ your content. This page has different templates to choose from.

bye-bye...