1 Editat de Just4M3 (2012-07-02 21:45)

Subiect: Ciclide africane mature + Pleco

Vand 3 femele mature de Acei Ngara White Tail de aprox. 10 cm.
Pret 20 lei/buc sau 45 lei toate 3.
Se pot vedea aici http://www.acvariidevis.ro/forum/topic/14216/alow-me/
Toate 3 sunt in stare foarte buna, sanatoase si frumoase. Le dau pentru ca mi-a murit masculul si am si celelalte 2 variante de Acei ( Msuli si Itungi ), riscul de hibridizare cunoscandu-l toata lumea...
Mai multe detalii prin pm.

2

Re: Ciclide africane mature + Pleco

Just4M3 A scris:

Vand 3 femele mature de Acei Ngara White Tail de aprox. 10 cm.
Pret 20 lei/buc sau 45 lei toate 3.
Se pot vedea aici http://www.acvariidevis.ro/forum/topic/14216/alow-me/
Toate 3 sunt in stare foarte buna, sanatoase si frumoase. Le dau pentru ca mi-a murit masculul si am si celelalte 2 variante de Acei ( Msuli si Itungi ), riscul de hibridizare cunoscandu-l toata lumea...
Mai multe detalii prin pm.

In continuare valabil, in plus se mai adauga si
4 pui de Aulonocara Zebra OB 3-4 cm : 5 lei/buc sau,
tot pachetul
3 femele mature Acei Ngara White Tail de aprox. 10 cm + 4 pui Aulonocara Zebra OB aprox 3-4 cm = 60 lei

3

Re: Ciclide africane mature + Pleco

:bf

4

Re: Ciclide africane mature + Pleco

Just4M3 A scris:
Just4M3 A scris:

Vand 3 femele mature de Acei Ngara White Tail de aprox. 10 cm.
Pret 20 lei/buc sau 45 lei toate 3.
Se pot vedea aici http://www.acvariidevis.ro/forum/topic/14216/alow-me/
Toate 3 sunt in stare foarte buna, sanatoase si frumoase. Le dau pentru ca mi-a murit masculul si am si celelalte 2 variante de Acei ( Msuli si Itungi ), riscul de hibridizare cunoscandu-l toata lumea...
Mai multe detalii prin pm.

In continuare valabil, in plus se mai adauga si
4 pui de Aulonocara Zebra OB 3-4 cm : 5 lei/buc sau,
tot pachetul
3 femele mature Acei Ngara White Tail de aprox. 10 cm + 4 pui Aulonocara Zebra OB aprox 3-4 cm = 60 lei

Reducere 10 % la fiecare din cele de mai sus
Se mai adauga la vanzare
- 2 masculi de Acei Msuli de aprox 10 cm 15lei/buc
- 2 femele de Caeruleus 5-6 cm - 10 lei/buc
Intregul pachet
3 femele mature Acei Ngara White Tail de aprox. 10 cm + 4 pui Aulonocara Zebra OB aprox 3-4 cm + cei doi masculi de Acei Msuli+ 2 femele Caeruleus = 90 lei (transport gratis)

Bonus un mascul (cred) de Pseudotropheus Polit de aprox 7-8 cm care nu e intr-o forma tocmai buna nemaifiind agreat de ceilalti locatari ai acvariului si e  "taxat" pe unde e prins...

5

Re: Ciclide africane mature + Pleco

Actualizare lista :

- 3 femele mature de Acei Ngara White Tail de aprox. 10 cm - 18 lei/buc sau 40 lei toate 3
- 4 pui de Aulonocara Zebra OB 3-4 cm : 4 lei/buc sau 12 lei tot grupul
- o familie de Labidochromis Caeruleus 1M+2F masculul are aprox 10 cm, femelele aproximativ 6 cm : 40 lei


Tot pachetul 80 lei ( transport gratis ) !

Masculii de Acei Msuli si presupusul mascul de Polit s-au dat.

6

Re: Ciclide africane mature + Pleco

:bf  :sok

7

Re: Ciclide africane mature + Pleco

Oferta

- 3 femele mature de Acei Ngara White Tail de aprox. 10 cm - 15 lei/buc sau 30 lei toate 3
- o familie de Labidochromis Caeruleus 1M+2F masculul are aprox 10 cm, femelele aproximativ 6 cm : 30 lei

Bonus : - 4 pui de Aulonocara Zebra OB 3-4 cm
Tot pachetul 50 lei ( transport gratis ) !

8

Re: Ciclide africane mature + Pleco

Just4M3 A scris:

Oferta

- 3 femele mature de Acei Ngara White Tail de aprox. 10 cm - 15 lei/buc sau 30 lei toate 3
- o familie de Labidochromis Caeruleus 1M+2F masculul are aprox 10 cm, femelele aproximativ 6 cm : 30 lei

Bonus : - 4 pui de Aulonocara Zebra OB 3-4 cm
Tot pachetul 50 lei ( transport gratis ) !

Familia de Labidochromis Caeruleus rezervata,
restul disponibili

9

Re: Ciclide africane mature + Pleco

Ultima reducere !

- 3 femele mature de Acei Ngara White Tail de aprox. 10 cm - 10 lei/buc sau 25 lei toate 3
- o familie de Labidochromis Caeruleus 1M+2F masculul are aprox 10 cm, femelele aproximativ 6 cm : 30 lei

Bonus : - 4 pui de Aulonocara Zebra OB 3-4 cm
Tot pachetul 50 lei !

10

Re: Ciclide africane mature + Pleco

:bf

11

Re: Ciclide africane mature + Pleco

Just4M3 A scris:

Ultima reducere !

- 3 femele mature de Acei Ngara White Tail de aprox. 10 cm - 10 lei/buc sau 25 lei toate 3
- o familie de Labidochromis Caeruleus 1M+2F masculul are aprox 10 cm, femelele aproximativ 6 cm : 30 lei

Bonus : - 4 pui de Aulonocara Zebra OB 3-4 cm
Tot pachetul 50 lei !

Familia de Labidochromis Caeruleus s-a dat.
In continuare valabile:
- 3 femele mature de Acei Ngara White Tail de aprox. 10 cm - 10 lei/buc sau 25 lei toate 3

In plus, acvariul unui prieten s-a spart si m-am trezit pe cap cu 2 Pleco de aprox. 30 cm fiecare, pe care ar vrea sa-i vanda si pe care trebuie sa-i gazduiesc eu pana atunci...deci
- 2 Pleco ( cred...nu sunt expert in animale din astea, dar nu am vazut ancistrusi asa mari...) => 50 lei/buc sau 75 lei amandoi ( transport gratis )

12

Re: Ciclide africane mature + Pleco

Just4M3 A scris:
Just4M3 A scris:

Ultima reducere !

- 3 femele mature de Acei Ngara White Tail de aprox. 10 cm - 10 lei/buc sau 25 lei toate 3
- o familie de Labidochromis Caeruleus 1M+2F masculul are aprox 10 cm, femelele aproximativ 6 cm : 30 lei

Bonus : - 4 pui de Aulonocara Zebra OB 3-4 cm
Tot pachetul 50 lei !

Familia de Labidochromis Caeruleus s-a dat.
In continuare valabile:
- 3 femele mature de Acei Ngara White Tail de aprox. 10 cm - 10 lei/buc sau 25 lei toate 3

In plus, acvariul unui prieten s-a spart si m-am trezit pe cap cu 2 Pleco de aprox. 30 cm fiecare, pe care ar vrea sa-i vanda si pe care trebuie sa-i gazduiesc eu pana atunci...deci
- 2 Pleco ( cred...nu sunt expert in animale din astea, dar nu am vazut ancistrusi asa mari...) => 50 lei/buc sau 75 lei amandoi ( transport gratis )

o poza cu cei 2 "monstri" pleco, se poate?

Life is true and it's deserve to live

13

Re: Ciclide africane mature + Pleco

Am reusit sa prind doar unul dintre ei. Oricum sunt aprox egali ca si dimensiuni...

14

Re: Ciclide africane mature + Pleco

Still available... :bf

15

Re: Ciclide africane mature + Pleco

Se poate inchide! Multumesc!