1

Subiect: Discusii Mei

10 discusi maturi, 5 pui. Ce sa zic, sper sa va placa! wink

2

Re: Discusii Mei

Acvariu meu

3

Re: Discusii Mei

Discus

4

Re: Discusii Mei

Discus Mascul Leopard, i s-a cam dus "blana" ciudat nu stiu de ce!:D

5

Re: Discusii Mei

Discus Leopard Blue Cobalt femela

6

Re: Discusii Mei

Ce spuneai de discusii mei? ca sunt superbi? Leopard blue-ul asta e chiar tare! si vad si un Siam gold bine-crescut! Asa ca ai toata stima mea!;)

7

Re: Discusii Mei

Cum spuneam la un subiect de al tau cu provocari...am facut niste poze mai profesionale asa....le pun mai tarziu...au iesit belea! Ms oricum ptr aprecieri...asta e o fetitza!:D

Re: Discusii Mei

Am si yo pestisori acum:D

9

Re: Discusii Mei

badinadabadina A scris:

Am si yo pestisori acum:D

Intr-adevar, Betta nu e un peste pretentios, insa din cate stiu eu pestii sunt foarte dezorientati intr-un bol din cauza reflexiei luminii sau ceva de genu' - nu as vrea sa insir niste aberatii! oricum, ce stiu insa este ca nu prea e OK sa tii pestii in bol! Incearca sa ridici problema asta pe forum poate primesti un "input" si de altii! Sau poate cineva care citeste ce scriu eu aici imi poate confirma sau infirma ceea ce sustin eu aici! tongue
Sfat: ia-ti un acvariu! si inca unul: ia-ti un acvariu mare - se intretine mult mai bine si este mult mai "permisiv"! In rest... numai de bine! wink

10

Re: Discusii Mei

ronnabog A scris:

discus flamanzi

Arata minunat! Ii hranesti destul de bine! Vad ca sunt egali ca dimensiune ceea ce denota faptul ca sunt bine intretinuti! Poate mai tarziu discutam de ceva perechi (ma intereseaza varietatea asta - eu sustin sus si tare ca sunt "Royal blue" - altii sunt de alta parere!!! apropo: atunci cand i-ai cumparat, ca ce varietate ti-au fost prezentati?)!