1 Editat de radu_dragan (2012-06-05 21:21)

Subiect: cub nano

vand nano,20x20x20,autocolant albastru,rama din plastic 20 lei
vand filtru nano aqua pro m-200 (nu are buretelul(are perlon) si teava aia mare) 15 lei
sau schimb cu femela fryeri si mpanga sau pui Cyrtocara moorii

Re: cub nano

vand nano,20x20x20,autocolant albastru,rama din plastic 20 lei
vand filtru nano aqua pro m-200 (nu are buretelul(are perlon) si teava aia mare) 15 lei
sau schimb cu femela fryeri ,mpanga ,Labidochromis sp. hongi

Re: cub nano

vand nano,20x20x20,autocolant albastru,rama din plastic 15 lei
vand filtru nano aqua pro m-200 (nu are buretelul(are perlon) si teava aia mare) 15 lei
sau schimb cu femela fryeri ,mpanga ,Labidochromis sp. hongi

Re: cub nano

vand nano,20x20x20,autocolant albastru,rama din plastic 15 lei
vand filtru nano aqua pro m-200 (nu are buretelul(are perlon) si teava aia mare) 15 lei
sau schimb cudiverse acvaristica

Re: cub nano

daca poti sa le duci pana la autogara sa le pui pe un microbuz spre focsani ti le iau eu daca mai e valabil bine inteles si daca se poate

Re: cub nano

se poate dar cum facem cu banii?

Re: cub nano

pai...daca ai cont in banca tii transfer, ori prin western, am impresia ca merge si prin posta, stiu ca am primit odata

Re: cub nano

sau poti pune prin posta acvariul cu filtrul cu ramburs

Re: cub nano

alege tu cum vrei,eu pot pune si prin posta cu ramburs,curier rapid sau pe cont,alege cum vrei tu si maine sau luni cel tarziu al pun
PS-alege cum si trimite mi pe PM datele tale

Re: cub nano

vand nano,20x20x20,autocolant albastru,rama din plastic 15 lei
vand filtru nano aqua pro m-200 (nu are buretelul(are perlon) si teava aia mare) 15 lei
sau schimb cudiverse acvaristica

Re: cub nano

vand nano,20x20x20,autocolant albastru,rama din plastic 10 lei
vand filtru nano aqua pro m-200 (nu are buretelul(are perlon) si teava aia mare) 10 lei
sau schimb cu femela mpanga,femela fryeri iceberg sau femele Labidochromis sp. "Hongi" (SRT)

Re: cub nano

vand nano,20x20x20,autocolant albastru,rama din plastic 10 lei
vand filtru nano aqua pro m-200 (nu are buretelul(are perlon) si teava aia mare) 10 lei
sau schimb cu femela mpanga,femela fryeri iceberg sau femele Labidochromis sp. "Hongi" (SRT)

Re: cub nano

rog inchideti,multumesc