1

Subiect: Buna ziua

Ma numesc David si am un acvariu de apa dulce de 60 l cu pesti tropicali.In curand vreau sa-mi iau si un acvariu marin tip reef.Daca aveti niste informati va rog sa mi le spuneti.Multumesc. :noroc

Dale chica!

2

Re: Buna ziua

Normal cam cat costa?

Dale chica!

3

Re: Buna ziua

Complet echipat.

Dale chica!

4

Re: Buna ziua

Vreo 2000lei

Dale chica!

Re: Buna ziua

Bine ai venit David!
Pana ne vei surprinde cu un reef..asteptam poze cu cel pe care il ai momentan.

6

Re: Buna ziua

In curand poze

Dale chica!

Re: Buna ziua

2000 lei un reef... nu prea cred....daca vrei ceva frumos la dimensiuni reduse.. adica 100l sare de 4000 ron

Re: Buna ziua

Bine ai venit!!!
Pentru inceput o descriere, poze ...  :smoke

I challenge myself everyday!

9

Re: Buna ziua

eu cred ca daca nu o sa fie pretentios de la inceput, se va descurca cu 2000 insa trebuie ca caute mult si sa se implice maxim. Daca il vrea complet la gata sa il ia, cu banii astia asa cum s-a spus mai sus, nu are sanse.

Life is true and it's deserve to live

10

Re: Buna ziua

Ok o sa vad cum fac

Dale chica!

11

Re: Buna ziua

Bine ai venit!
"Daca aveti niste informati va rog sa mi le spuneti.Multumesc."
   Despre ce informatii este vorba? Normal tu pui intrebari, iar noi incercam sa raspundem. Altfel ar insemna sa intuim toate nelamuririle tale si asta este imposibil
   Eu zic sa pui niste poze cu acvariul de apa dulce, sa vedem in ce stadiu esti, cit stii despre acest hobby si dea-abia apoi sa te apuci de un marin. Deocamdata mi se pare cel putin hazardata dorinta ta.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

12

Re: Buna ziua

In primul rand vreau sa stiu daca aceste echipamente sunt bune pt un acvariu reef stiu e o intrebare ...

Dale chica!

13

Re: Buna ziua

Pitbull A scris:

In primul rand vreau sa stiu daca aceste echipamente sunt bune pt un acvariu reef stiu e o intrebare ...

   Pentru Dumnezeu, care echipamente?

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

14

Re: Buna ziua

stai

Dale chica!

15

Re: Buna ziua

Sint nemiscat! lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

16

Re: Buna ziua

http://www.acvariidevis.ro/forum/topic/ … si-sarata/

Dale chica!

17

Re: Buna ziua

???????

Dale chica!

18

Re: Buna ziua

Uite cum vad eu lucrurile:
   Eu recunosc ca la acvariile marine nu ma pricep (ar trebui sa deschizi un topic la rubrica dedicata), ceea ce vad ca se intimpla si cu tine.
   Ramin la parerea ca te hazardezi si deocamdata ar trebui sa acumulezi cunostintele necesare posesiei unui astfel de acvariu. Mai pe scurt, convinge-ne ca stii cite ceva despre acvaristica de apa dulce si... mai vedem!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

19

Re: Buna ziua

Ok

Dale chica!

20

Re: Buna ziua

Adica cum sa va demonstrez?

Dale chica!