1

Subiect: Roman Jud. Neamt

asi dori si eu sa stiu dak sunt colegi  din Roman...sa imi lase un pm ceva pt discutii intrebari etc..Multumesc!!

Un incepator cu mare dorinta de cunoastere!!!

2 Editat de BrindushaP (2012-06-12 17:46)

Re: Roman Jud. Neamt

ai unul originar din Roman si care ajunge acolo din cand in cand ... Aurel (tykazs)

dar nu stiu cat de bine ai deschis topicul aici  big_smile

I challenge myself everyday!

3

Re: Roman Jud. Neamt

BrindushaP A scris:

ai unul originar din Roman si care ajunge acolo din cand in cand ... Aurel (tykazs)

dar nu stiu cat de bine ai deschis topicul aici  big_smile

da am facut cunostinta...lam deschis aici pt k e "sa facem cunostinta" si mam ganit k aici ar fii cel mai bine....imi cer scz dak am gresit ca am postat aici...!!!

Un incepator cu mare dorinta de cunoastere!!!

4

Re: Roman Jud. Neamt

un sfat inainte de a te atentiona  administratorii - nu mai folosi limbaj de tip chat - deranjeaza plus ca e de prost gust

Life is true and it's deserve to live

5

Re: Roman Jud. Neamt

tykazs A scris:

un sfat inainte de a te atentiona  administratorii - nu mai folosi limbaj de tip chat - deranjeaza plus ca e de prost gust

Subscriu!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

6

Re: Roman Jud. Neamt

Baracuda A scris:
tykazs A scris:

un sfat inainte de a te atentiona  administratorii - nu mai folosi limbaj de tip chat - deranjeaza plus ca e de prost gust

Subscriu!

-Mam resemnat si acum scriu corect imi cer scz tuturor  :stupid

Un incepator cu mare dorinta de cunoastere!!!

Re: Roman Jud. Neamt

onutzzzu A scris:

-Mam resemnat si acum scriu corect imi cer scz tuturor

    lol

8

Re: Roman Jud. Neamt

Rizi tu, rizi Cristi dar unii dintre "subjugatii" limbajului tip "chat", au ajuns sa si gindeasca in consecinta, adica... prescurtat lol

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

9

Re: Roman Jud. Neamt

Baracuda A scris:

Rizi tu, rizi Cristi dar unii dintre "subjugatii" limbajului tip "chat", au ajuns sa si gindeasca in consecinta, adica... prescurtat lol

Da MULTUMESC!
-Sunt la inceput pe forum...
Pe MESSENGER etc, daca vorbesc prescurtat doarece scriu mai repede ,mi-a intrat in reflex dar de acum la un mesaj scris o sa citesc de 15 ori inainte de a trimite mesajul deoarece nu mai vreau sa deranjez pe nimeni asa tare!

Un incepator cu mare dorinta de cunoastere!!!

10

Re: Roman Jud. Neamt

Nu este vorba despre "deranj", este vorba despre respectarea regulamentului si despre sansa pe care ti-o acorzi tie insuti, de a nu ajunge sa gindesti, asa cum scrii. Nu vreau sa te agresez, vreau sa te ajut!

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!

11

Re: Roman Jud. Neamt

total deacord cu Baracuda, e pentru binele nostru sa ne pastram scrierea corecta pentru ca asa vom respecta pe cititori, pe noi insine si asa vom fi respectati. Tine de etica. Si desigur, dam sfaturi, nu jigniri. Ce iti mai face coconul de pomaceea? smile Sa ne tii la curent cand ies puii.

Life is true and it's deserve to live

12

Re: Roman Jud. Neamt

tykazs A scris:

total deacord cu Baracuda, e pentru binele nostru sa ne pastram scrierea corecta pentru ca asa vom respecta pe cititori, pe noi insine si asa vom fi respectati. Tine de etica. Si desigur, dam sfaturi, nu jigniri. Ce iti mai face coconul de pomaceea? smile Sa ne tii la curent cand ies puii.

Da asa este imi cer scuze am luato ca pe o jignire si am cam pus un pic de bot ,dar  mi-a trecut !!!

Si in legatura cu melcisori:P
acum sunt 10 coconuri...
-dintre care : 7 pe acvariu si 3 pe polistiren..
-astept sa vad ce o sa iasa si sa imi deschid un restaurant de melci  :

Un incepator cu mare dorinta de cunoastere!!!

Re: Roman Jud. Neamt

Uite inca un capitalist  lol ! Vin si eu la inaugurarea restaurantului  :noroc , numai sa gasesti reteta potrivita si un nume pe masura. Vei avea sansa atunci sa le dai peste nas celor care te-au facut sa pui un pic bot  lol prin refuzul de a-i primi in retaurantul tau.

14

Re: Roman Jud. Neamt

mirceajifcu A scris:

Uite inca un capitalist  lol ! Vin si eu la inaugurarea restaurantului  :noroc , numai sa gasesti reteta potrivita si un nume pe masura. Vei avea sansa atunci sa le dai peste nas celor care te-au facut sa pui un pic bot  lol prin refuzul de a-i primi in retaurantul tau.

Haha dragut  :apl
-Nu am eu inima asta ,ii voi primi dar .. le voi da melci vii ,glumesc desigur  :sok ..
-acum sper sa iasa melcisori.... :pls

Un incepator cu mare dorinta de cunoastere!!!

15

Re: Roman Jud. Neamt

Uite un romascan smile
Si eu sunt din Roman, numai ca mai ajung pe acolo o data pe an smile
Mai exista vreun pethshop pe la noi cu pesti?
"Pletosii" din standuri s-au dus de mult... stiu ca au incercat un petshop langa Farmacia 32, dar a cazut si ala....
Nenea din Favorit care venea in piata mai are pesti?

Ape limpezi!

16

Re: Roman Jud. Neamt

shpritz A scris:

Uite un romascan smile
Si eu sunt din Roman, numai ca mai ajung pe acolo o data pe an smile
Mai exista vreun pethshop pe la noi cu pesti?
"Pletosii" din standuri s-au dus de mult... stiu ca au incercat un petshop langa Farmacia 32, dar a cazut si ala....
Nenea din Favorit care venea in piata mai are pesti?

Da nea Doru e prietenul meu si da continua sa reproduca si sa vanda pesti inclusiv in piata... :fbr ....este in bulevardul republici un pet shop dar amarat tare nu are nimic ...si inca unul pe langa Rama dar preturile wow...si nui cine stie ce....

Un incepator cu mare dorinta de cunoastere!!!

17

Re: Roman Jud. Neamt

Ai idee daca nenea Doru comercializeaza si ramirezi?

Ape limpezi!

18

Re: Roman Jud. Neamt

shpritz A scris:

Ai idee daca nenea Doru comercializeaza si ramirezi?

am fost luni pe la el si nu avea..dar daca vrei iti pot da numarul de telefon si sa vorbesti personal poate iti face rost nu stiu :-

Un incepator cu mare dorinta de cunoastere!!!

19

Re: Roman Jud. Neamt

Trimite-mi te rog un P.M. cu numarul lui, poate il sun cand ajung acasa sa vad ce zice.
Multumesc frumos!

Ape limpezi!

Re: Roman Jud. Neamt

salut cum fac sa dau si eu de nenea doru din roman sau un nr de tel ca m-ar interesa niste pesti imi puteti da un ms pe adresa de mail sorinbogdan17@yahooș.com va multumesc