Subiect: Propunere

Sal. Nu stiu daca am scris la rubrica potrivita, dar am si eu o propunere. Ar trebui sa existe o rubrica de vanzari special pentru vanzarile in afara Bucurestiului si vanzari din Bucuresti care pot fi facute si in tara. Multumesc. :crap

2

Re: Propunere

Sustin ideea ta! :fok

Re: Propunere

Exact, as fii si eu de acord  :apl

4

Re: Propunere

cristifoxy A scris:

Sal. Nu stiu daca am scris la rubrica potrivita, dar am si eu o propunere. Ar trebui sa existe o rubrica de vanzari special pentru vanzarile in afara Bucurestiului si vanzari din Bucuresti care pot fi facute si in tara. Multumesc. :crap

   Care ar fi ratiunea intruducerii acestei rubrici?
   - In 99,9% din cazuri, vinzatorii mentioneaza zona in care urmeaza sa se desfasoare tranzactia.
   - Totusi vorbim despre internet, care face accesibila orice informatie teritoriala si o transforma in informatie cu caracter universal (geografic vorbind).
   - Din experienta acestui forum, rezulta ca sunt extrem de putine tranzactii, care nu se pot desfasura decit in anumite limite teritoriale. Exista nenumarate anunturi, prin care este declarata disponibilitatea de a expedia colete, oriunde in tara.
   - In urma publicarii unui anunt de vinzare, evident ca cei care locuiesc in apropierea vinzatorului, vor avea prioritate la cumparare.

Cine nu are o pasiune, nu este cu adevarat om!