1

Subiect: Da' nimeni nu se mandreste cu acvariul lui?

Mai fratilor, da' modesti mai sunteti! Nimeni nu se lauda? Hai sa ne "spargem in figuri'' putin! Nu poate fi decat productiv! Asa ca... lansez eu provocarea! Diseara ma sparg in figuri - deci incarc vreo 2 poze la deruta sa vad cine ma provoaca! dar poate o face cineva inaintea mea! Hai, pe cai! tongue

2

Re: Da' nimeni nu se mandreste cu acvariul lui?

Hmmm... ce spuneti?

3

Re: Da' nimeni nu se mandreste cu acvariul lui?

Asa merge?:P

4

Re: Da' nimeni nu se mandreste cu acvariul lui?

Ia uitati-va aici!!! noua generatie! cu astia ma voi "sparge in figuri" peste un an!!! atunci va voi provoca iar!;)

5

Re: Da' nimeni nu se mandreste cu acvariul lui?

Wow! Chiar sunt frumosi! Altcineva?:P

6

Re: Da' nimeni nu se mandreste cu acvariul lui?

Asta ma va face cu siguranta mandru peste ceva timp! Poate par ingamfat... insa nu sunt! Doar ca vreau sa vad si altii cu ce se pot lauda! Inca mai astept...:P

7

Re: Da' nimeni nu se mandreste cu acvariul lui?

Sunt foarte frumosi discusii tai,dar te rog mai lucra un pic la acvariu e prea simplu.In rest nu am nimic de reprosat discusilor sunt impecabili.

Ajuta si vei fi ajutat,respecta si vei fi respectat.

8

Re: Da' nimeni nu se mandreste cu acvariul lui?

Mai rar asa exemplare.Succes in continuare cu ei.
smile

Ajuta si vei fi ajutat,respecta si vei fi respectat.

Re: Da' nimeni nu se mandreste cu acvariul lui?

Atunci cand vrei sa imultesti discusi, decorul este ultimul lucru care conteaza.
Cu cat ai un decor mai sofisticat cu atat este mai greu sa obti exemplare ca cele de sus.

Lucrul important este acesta: Sa fii capabil in orice moment sa sacrifici tot ce ai pentru ce ai putea sa devii.

10

Re: Da' nimeni nu se mandreste cu acvariul lui?

Se pare ca nu prea ai concurenta!sunt superbi!succes in continuare!!:D:cool:

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

11

Re: Da' nimeni nu se mandreste cu acvariul lui?

acvariidevis A scris:

Atunci cand vrei sa imultesti discusi, decorul este ultimul lucru care conteaza.
Cu cat ai un decor mai sofisticat cu atat este mai greu sa obti exemplare ca cele de sus.

Ai dreptate! big_smile

12

Re: Da' nimeni nu se mandreste cu acvariul lui?

Bag niste poze cu ai mei cat de curand da` eu nu am aparatul foto al lui florin:)) asa ca slabe sanse:)

13

Re: Da' nimeni nu se mandreste cu acvariul lui?

tanno_ap A scris:

Bag niste poze cu ai mei cat de curand da` eu nu am aparatul foto al lui florin:)) asa ca slabe sanse:)

Stai sa ne intelegem! Ce ai vazut mai sus (poze) sunt facute cu o rasnitza de Canon, proprietate personala, deci Florin nu are treaba... poate doar ca m-a "stimulat"! tongue Asa ca... daca ai un digital... te astept!

14

Re: Da' nimeni nu se mandreste cu acvariul lui?

BuBu A scris:

Se pare ca nu prea ai concurenta!sunt superbi!succes in continuare!!:D:cool:

BuBu, sincer sa fiu cred ca am concurenta! Dar nu prea apare! Tocmai de asta am lansat aceasta provocare la care singurul care a "muscat" a fost Tanno. Din pacate! Sunt sigur ca exista acvarii mult mai frumoase (ale mele lasa de dorit la design - dar nu este ceea ce urmaresc eu) sau chiar discusi!

15

Re: Da' nimeni nu se mandreste cu acvariul lui?

eragon A scris:

Mai rar asa exemplare.Succes in continuare cu ei.
smile

Nu sunt rare!!! Sunt des intalnite! Doar ca iti trebuie putina experienta in alegerea puilor si multa intelegere din partea celui care ii vinde (Alex stie ce spun, si cred ca si Florin). Plus ca vine si partea iluminatului, conditiilor de apa (de care vorbeste toata lumea si asta pe buna dreptate) si... un strop de pasiune! wink

16

Re: Da' nimeni nu se mandreste cu acvariul lui?

As vrea eu sa ma laud dar daca se poate cu carasi nu cresc discusi!!:D

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

17

Re: Da' nimeni nu se mandreste cu acvariul lui?

cei 4 care au speriat vestu:D

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

18

Re: Da' nimeni nu se mandreste cu acvariul lui?

sper sa va placa:P

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

19

Re: Da' nimeni nu se mandreste cu acvariul lui?

scuze pt algele din fundal acum e curat:P

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool

20

Re: Da' nimeni nu se mandreste cu acvariul lui?

printesa acvariului.Scuze pt claritate dar pozele sunt facute cu un jaf de nokia 5300:P

Carasius auratus auratus the King of aquarium! cool